Devlet Bahçeli: Kavala Sorosçudur, Demirtaş teröristtir

Devlet Bahçeli: Kavala Sorosçudur, Demirtaş teröristtir

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Bahçeli, "Osman Kavala Soros'çudur, Selahattin Demirtaş teröristtir" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşuyor.

Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Cumhur İttifakı çiftçi dostudur, esnaf sevgisiyle doludur. Bir başka düzenleme de sosyal medya alanında gerçekleşmiştir.

 

Herkesin mali gücüne göre vergi ödediği adaletli bir vergi sisteminin tesisi esas olmalıdır.

 

Vergi sistemi ülkenin ekonomik sosyal ve kültürel yapısını dikkate alan dinamik bir yapıya kavuşturulmalıdır. Bu çerçevede yatırım yapan insanlarımıza yönelik vergi indirim ve kolaylıkları içeren bir program uygulanmalıdır. Gelir vergisinin kişiselliği ve mali güve göre vergilendirme ilkeleri dikkate alınarak üniver vergilenmeye ağırlık verilmesi kanaatimizde en uygun yoldur. Vergi kanunları, verginin konusu, çeşitleri itibariyle tamamıyla gözden geçirilerek uygulamada basitlik ve vasat bulmuş olacaktır. Millet ne diyorsa onu yapacağız. İnsanımız ne istiyorsa onu sağlayacağız. CHP istismar eder İP inkar eder HDP ise mayasına uygun şekilde ihanet üstüne ihanet eder. Ancak istismarcılara, inkarcılara izin vermeyeceğiz. 

 

Kılıçdaroğlu utanmadan "Neden hapisteler?" diye soruyor. Osman Kavala Soros'çudur, Selahattin Demirtaş teröristtir. Bir teröristin yeri ise demir parmaklıkların ardıdır.

 

Türkiye'ye gelmesini bekledikleri Gülen'e fazla umut bağlamasınlar, Gülen'in Türkiye'ye geldiği gün öldüğü gündür.

 

Gezmediği, görmediği yer kalmamıştır, gözümüzden kaçtı sanılmasın. Görev sahası İstanbul olan bir belediye başkanı neyin hazırlığı içindedir?

Politika