Dilipak, Atatürk’ü zimmetle suçladı: Mal varlığı ile maaşını kıyaslayın…

Dilipak, Atatürk’ü zimmetle suçladı: Mal varlığı ile maaşını kıyaslayın…

Abdurrahman Dilipak, "Mustafa Kemal’in hayatı belli. Hep asker ve siyaset adamı. Aldığı maaş da belli. Mal varlığı ile maaşını kıyaslayın aradaki farkın kaynağını

Abdurrahman Dilipak, "Mustafa Kemal’in hayatı belli. Hep asker ve siyaset adamı. Aldığı maaş da belli. Mal varlığı ile maaşını kıyaslayın aradaki farkın kaynağını açıklayamazsınız zaten." sözleriyle Atatürk'ü zimmetle suçladı.

AKP'nin İş Bankası'ndaki CHP hisselerinin Hazine'ye devretmek için 'kamuoyu oluşturma' kararı almasının ardından AKP'ye yakın kalemler bu konuyu sürekli olarak gündemde tutmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde İş Bankası'ndaki CHP hisselerinin Diyanet İşleri Başkanlığına devredilmesini öneren Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, bugünkü yazısında ise işi daha da ileri boyuta götürdü ve Mustafa Kemal Atatürk'e dil uzattı.

Atatürk'ün İş Bankası'nda hissesi olmasına itiraz eden Dilipak, "Mustafa Kemal’in hayatı belli. Hep asker ve siyaset adamı. Aldığı maaş da belli. Mal varlığı ile maaşını kıyaslayın aradaki farkın kaynağını açıklayamazsınız zaten." diyerek kurucu önderi zimmetle suçladı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika