Disney Plus Cansu Dere’yle anlaştı

Disney Plus Cansu Dere’yle anlaştı

Sadakatsiz dizisinde çok başarılı bir performans ortaya koyan Cansu Dere, son dönemde yurt dışında aldığı ödüllerle de çok konuşuldu. Oyuncunun yıldızının parladığı şu dönemde Disney Plus ile el sıkıştı.

Dijital platform Disney Plus, Türkiye pazarına giriyor, giderek daha fazla yıldız çekiyor ve Netflix ile rekabet etmeyi hedefliyor. Ayrıca sahne yönetimi, Türk ekranlarının en büyük yıldızlarını tek bir dizide birleştirmeyi amaçlıyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Disney Plus son olarak Türkiye’nin ünü dünyaya yayılan, rol aldığı diziler izlenme rekoru kıran, güzeller güzeli oyuncumuz Cansu Dere'yle el sıkıştı. Sadakatsiz dizisi sezon sonu ekrana veda edecek olan Dere, yeni projesini platform için çekecek. Öte yandan Disney Plus’ın şimdiye kadar anlaşma yaptığı star isim sayısı 15… Bu isimler arasında Halit Ergenç, Şahan Gökbakar, Aras Bulut İynemli, Engin Akyürek, Kenan İmirzalıoğlu, Pınar Deniz, Hande Erçel ve Demet Özdemir gibi isimler var. Haziran başında yayında olması planlanan platformun sektördeki flaş hamleleri hız kesmeden devam edecek.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin