Disney+ sevilen show Willow'u yeniden canlandıracak

Disney+  sevilen show Willow'u yeniden canlandıracak

Teaser fragmanı yapım ile ilgili pek bir şey göstermiyor. Ancak gösterildiği kadarıyla gelecekte bir imparatoriçeyi kötülüğün pençelerinden kurtarmak için geri dönen daha yaşlı bir Willow Ufgood karşımıza çıkacak.

 Yapım bariz bir şekilde 1988 filmindekinden çok daha iyi olacak. Gösteride, Warwick Davis’in Willow rolünü yeniden canlandıracak.

Disney+ yeni yapımını duyurdu!

Yapımı Jon Chu’nun yönetmesi planlanıyordu, ancak pandemi kısıtlamaları nedeniyle istifa etmesi gerektiğinde yerini birden fazla yönetmen aldı. Willow film yönetmeni Ron Howard, yönetici yapımcı olarak yer alıyor. Duyuru, Disney’in Andor ve Skeleton Crew dahil olmak üzere bir sonraki Star Wars şovları hakkında bir ayrıntı dalgasını paylaştığı sırada geldi. Disney+ izleyeceği stratejiyi değiştirme konusunda  utangaç değil.

Hizmet, insanları etkilemek için  programını her zamankinden daha fazla orijinal içerikle doldurmaya çalışıyor. Netflix gibi dişli rakiplere sahip şirket fark atmak için elinden gelenin fazlasını yapıyor diyebiliriz. Yayın akışı devleri arasındaki rekabet uzunca bir süre daha devam edecektir. Zira artık sinema devri kalmadı, insanlar tüm yapımları yayın akışları üzerinden izlemeyi tercih ediyor. Bu bazen problemlere sebep olsa da koronavirüs ile birlikte değişen dünyanın yeni düzeni bu diyebiliriz.

Tesla Model Y aniden alev aldı: Elektrikli araçlar güvenli değil mi? (Video)

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji