Doctor Strange Multievren 22 Haziran’da Disney+’ta yayınlanmaya başlayacak

Doctor Strange Multievren  22 Haziran’da Disney+’ta yayınlanmaya başlayacak

Doctor Strange Multievren Çılgınlığında sadece birkaç haftadır vizyonda, ancak en son Marvel Sinematik Evreni filmini evde izlemek için daha fazla beklemeniz gerekmeyecek.

Günümüzde sinemalara gitmek artık çok tercih edilen bir durum değil. İnsanlar çoğunlukla evlerinden istedikleri yapımı izlemeyi tercih ediyor. Film sinemalara geldikten sadece 47 gün sonra Disney+’da vizyona girecek. Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings ve Free Guy da Disney+’ta yayınlanacak.

Doctor Strange Multievren Çılgınlığında, Disney+'a geliyorEskiden filmler, ev eğlencesi seçenekleri olarak sunulmadan önce sadece 90 gün sinemalarda olurdu, ancak pandemi bunu alt üst etti. Disney de dahil olmak üzere bazı büyük stüdyolar, filmleri yayın hizmetlerine koymaya başladı veya sinemalarda çıkış yaptıkları gün dijital kiralama için kullanılabilir hale getirdi. Netflix ve bazı küçük stüdyolar ve dağıtımcılar, COVID-19 önlemleri kapsamında bu yaklaşımı benimsedi.

Bu arada, Doctor Strange in the Multiverse of Madness bu ay Disney+’a gelen tek MCU yapımı değil. Ms. Marvel dizisi 8 Haziran’da prömiyer yapacak. Yeni Dr Strange filmi o kadar çok beğenildi ki gişe rekorları kırıldı. Marvel’in en güçlü kahramanlarından olan Dr Strange nispeten yeni bir karakter ancak hayranı çok fazla diyebiliriz. Bu sebeple izlemediyseniz mutlaka şans tanıyın.

Kingston KC3000 SSD: Yeni nesil SSD, yeni nesil performans

Önceki ve Sonraki Haberler
Dijital Plus