Doğu Perinçek: AKP'ye muhalefet dönemi bitmiştir

Doğu Perinçek: AKP'ye muhalefet dönemi bitmiştir

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, partisinin Kars il kurultayında konuştu. Partisine AKP, MHP, CHP ve HDP'den katılımlar olduğunu söyleyen Perinçek, "Hayır oyları AKP için de kurtarıcıdır" dedi.Türkiye için iyimser...

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, partisinin Kars il kurultayında konuştu. Partisine AKP, MHP, CHP ve HDP'den katılımlar olduğunu söyleyen Perinçek, "Hayır oyları AKP için de kurtarıcıdır" dedi.

Türkiye için iyimser olduğunu söyleyen Perinçek sözlerini şöyle bitirdi:

"Şurada 16 Nisan’a iki ay bile kalmadı. O akşam Türkiye’nin güneşi doğacak. Hayır oyları, Türkiye’nin önünü açacak. Hatta Hayır oyları AKP için de kurtarıcıdır. Türkiye AKP’den kurtulma sürecine girerken, AKP de iktidar yükünün altında ezilmekten kurtulacak.

Bir kez daha vurguluyoruz: Bütün veriler ve olgular göstermektedir ki, Halk Oylamasını Hayır kazanacak ve bu sonuç Evet diyenler için de bir ferahlama kaynağıdır.

AKP'YE MUHALEFET DÖNEMİ BİTMİŞTİR

Seçim ne zaman yapılırsa yapılsın, artık AKP devri bitmiştir. Önümüzdeki TBMM ve Cumhurbaşkanlığı seçimini AKP kazanamayacak, millet kazanacak.

Artık AKP’ye muhalefet dönemi bitmiştir. Türkiye’nin millî güçleri için iktidar döneminin eşiğindeyiz.

Herkesi kucaklayacağız. Kollarımız, bütün milleti kucaklayacak kadar geniştir. Ve yüreğimizde bütün vatandaşlarımız için yer var."

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika