Don’t Look Up” film müziği listesi yayınlandı

Don’t Look Up” film müziği listesi yayınlandı

Don’t Look Up film müziği listesi yayınlandı. Netflix’in Don’t Look Up’ındaki her şarkıyı (orijinal müzik dahil) haberimizde bulabilirsiniz.

Netflix’in yeni büyük filmi yönetmen Adam McKay’den (The Other Guys ve The Big Short ile tanınır) geliyor ve Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep ve Jonah Hill gibi büyük bir oyuncu kadrosuna ev sahipliği yapıyor.

Nicholas Britell, Don’t Look Up‘ın bestecisi. Geçmişte Vice ve Succession dahil olmak üzere bir dizi Adam McKay projesinde çalıştı. Bu başlıkların ötesinde, Britell ayrıca 2017’nin Moonlight’ında da müzik yapmıştı.

Dr. Randall Mindy ve Jennifer Lawrence, Dünya’ya yönelen kuyruklu yıldızın farkındalığını artırmak için yapılan Just Look Up sürüşü sırasında, Riley Bina’yı ve Dj Chello’yu (sırasıyla Ariana Grande ve Kid Cudi tarafından canlandırıldı) tanıttılar ve bu kişiler farkındalığı artırmak için bir şarkı söyledi.

Şarkının yapımcılığını Nicholas Britell üstleniyor ve şarkıyı Ariana Grande, Kid Cudi, Nicholas Britell ve Taura Stinson yazıyor.

Wu-Tang Clan, Nuthin Ta F’ Wit değil – Wu-Tang Clan

Sağ Per – Chingy

Hesaplaşma – Eric V. Hachikian

Kartal Uçsun – John Ashcroft

Kapıcı – slowthai & Mura Musa

Statesboro Blues – Allman Brothers Grubu

Tuttuğum Aşk – Ajanlar

Invasion – İngiliz Dişleri

Tuğla Evi – Despot

Troubadour – George Boğazı

Razer Kraken V3 oyuncu kulaklığı ile oyunların tam ortasına dalın!

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji