DSP'li Aksakal, Erdoğan'ı övdü: Beni çok duygulandırdı...

DSP'li Aksakal, Erdoğan'ı övdü: Beni çok duygulandırdı...

Önder Aksakal, Erdoğan'ın kendisine genel başkan olduğu zaman telgraf gönderdiğini söyleyerek çok duygulandığını ifade etti.

31 Mart yerel seçimlerinde yeniden belediye başkan adayı olamayan isimlerle havuz medyada boy gösteren DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Erdoğan'ı övdü. AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisine genel başkan olduğu zaman telgraf gönderdiğini söyleyerek çok duygulandığını ifade etti.

Atatürk düşmanı gazete, havuz medya gibi mecralarda konuşmaya devam eden DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Habertürk TV'de yayınlanan Türkiye'nin Nabzı' programında Didem Arslan Yılmaz'ın sorularını yanıtladı.

Aksakal, şunları söyledi:

'SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ...'

Sayın Cumhurbaşkanı ile birkaç kez temasım oldu. Rahmetli Mustafa Koç'un cenazesinde ve resepsiyonda bir araya geldik. Sağ olsun kendileri herkesle tokalaşır. Ancak Kılıçdaroğlu ile hiç yan yana gelmedik. Ben genel başkan oldum, ertesi sabah sayın Cumhurbaşkanımızın telgrafı masamın üzerindeydi. Çok sağ olsunlar bizim için duygulandırıcı bir olay.

'BEŞİKTAŞ, KADIKÖY VE ADALAR'DA ÇOK İDDİALIYIZ'

Beşiktaş, Kadıköy'de iddialarımız çok iddialı. Adalar'da diğerlerinden çok daha iddialı. Sarıyer'de çok çalışkan bir adayımız var. Aksakal, Şişli'yi alacaklarını da söyledi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika