Dün Hülya Koçyiğit, bugün Ajda Pekkan... Erdoğan'ı övme kuyruğu!

Dün Hülya Koçyiğit, bugün Ajda Pekkan... Erdoğan'ı övme kuyruğu!

Oyuncu Hülya Koçyiğit'in son verdiği röportajında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı övmesinin ardından bu kez de Ajda Pekkan açıklamalarda bulundu.Pekkan, "Dünyadaki haksızlıklara karşı da en yüksek sesi Cumhurbaşkanımız...

Oyuncu Hülya Koçyiğit'in son verdiği röportajında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı övmesinin ardından bu kez de Ajda Pekkan açıklamalarda bulundu.Pekkan, "Dünyadaki haksızlıklara karşı da en yüksek sesi Cumhurbaşkanımız çıkarıyor. Her zaman mağdurun ve mazlumun yanında olan bir lider" derken, Afrin operasyonuna ilişkin ise  "Terör örgütleri sınır hattımızda devlet kurmaya çalışıyor; dünyada hiçbir ülke böyle bir şeye müsaade etmez" ifadelerini kullandı.

Pekkan kendisine yöneltilen, "Siz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlerine katılan bir isimsiniz. Sizce Erdoğan nasıl bir lider?" sorusuna ise şu yanıtı verdi:

"Erdoğan'ın nasıl bir lider olduğundan daha önemlisi bence nasıl bir insan olduğu. Çünkü ben politik değerlendirme yapacak biri değilim. Bulunduğum konumun da, benden beklenenin de bu olduğunu düşünmüyorum. Ben insanım ve herkesten benimle insani ilişkiler kurmasını beklerim. Erdoğan'a ya da başka bir siyasi lidere baktığım zaman ilk önce onların insani hasletlerini görmeye çalışıyorum.Bir insan olarak kendisine baktığım zaman son derece mütevazı ve samimi bir insan görüyorum. Dünyadaki haksızlıklara karşı da en yüksek sesi Cumhurbaşkanımız çıkarıyor. Her zaman mağdurun ve mazlumun yanında olan bir lider."

Tutmayın Koçyiğit'i: Türkiye bilakis fazla özgür, Tayyip Bey'i çok seviyorum

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem