Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves filminden bir fragman yayınlandı

Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves filminden bir fragman yayınlandı

Dungeons & Dragons bugün dünyanın en büyük franchise’larından biri konumunda. Yıllardır en popüler RPG oyunu olarak tüm dünyada adından söz ettiren Dungeons and Dragons markası, çizgi roman ve video oyunu gibi farklı mecralarda pek çok esere konu oldu.

Ancak serinin tüm bu başarısına rağmen hala eli yüzü düzgün bir film uyarlaması çekilemedi. Neyse ki bu durum çok yakında değişecek gibi duruyor. Çünkü bu yıl sinema severler ile buluşacak olan yeni Dungeons & Dragons filminden şu ana kadar gelen fragmanlar oldukça umut verici.

Hatırlarsanız 2000 yılında ülkemizde de Zindan ve Ejderha ismiyle gösterilen bir Dungeons and Dragons uyarlaması çekilmiş, fakat bu film çok kötü yorumlar almıştı. Jeremy Irons’lı bu filmin ağızlarda bıraktığı kötü tadın silinmesi o kadar uzun zaman aldı ki bulduğu her franchise’a film çeken Hollywood bile yıllarca bu seriden uzak durdu. Ancak yıllar süren bekleyişin ve söylentilerin ardından nihayet yeni bir Dungeons and Dragons filmi geliyor. Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur adını taşıyan bu yeni film, ülkemizde 7 Nisan 2023’de vizyona girecek. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan ilk fragmanıyla sinema severleri heyecanlandıran Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur için bekleyişimiz sürerken, filmden ilgi çekici bir fragman daha yayınlandı. Yayınlanan bu ikinci fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

dungeons and dragons

Steam dijital masa üstü oyunları festivali düzenliyor

Filmden yayınlanan fragmanlar, Dungeons & Dragons evreninde geçen oldukça eğlenceli bir macera ve bir o kadar eğlenceli karakterler vadediyor. Üstelik görünüşe bakılırsa karşımızda bu evrenin ince ayrıntılarını bilen, serinin hayranlarını neyin memnun edeceğinin farkında olan bir yapım var.

Filmin senaristleri ve yönetmenleri olan Jonathan Goldstein ve John Francis Daley, Spider-Man Homecoming’in senaristleri arasında yer alıyor. Ayrıca ikilinin birlikte yazıp yönettiği Game Night filmi de beğenilen bir komedi filmi olmuştu. Filmin oyuncu kadrosunda ise Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Sophia Lillis ve Hugh Grant gibi isimler yer alıyor.

Oppo Reno 8T serisi tüm detaylarıyla görüldü

Etiketler :