Dwayne Johnson sosyal medya hesabından paylaştı: Geçmişte hırsızlık yaptığı marketteki tüm çikolata barlarını satın aldı

Dwayne Johnson sosyal medya hesabından paylaştı: Geçmişte hırsızlık yaptığı marketteki tüm çikolata barlarını satın aldı

Dünyaca ünlü oyuncu Dwayne Johnson eskiden düzenli olarak hırsızlık yaptığını itiraf ettiği bir marketteki tüm çikolatalı barları satın aldı. Dwayne Johnson, hatasını telafi ettiği için mutlu olduğunu söyledi.

50 yaşındaki ünlü oyuncu Dwayne Johnson, gençken hırsızlık yaptığı Hawaii'deki bir mağazayı yaptığı ziyareti belgelemek için sosyal medyadan paylaşım yaptı.

Güreşçilikten aktörlüğe adım atan ve sosyal medyada 350 milyon takipçiye sahip olan ünlü oyuncu, 14 yaşındayken, spor salonunda egzersiz yapmaya giderken yaklaşık bir yıl boyunca her gün 7-11 arası düzenli olarak büyük boy çikolata çaldığını söyledi. 

"Aynı çalışan her gün oradaydı, her zaman başını çevirdi ve beni asla kırmadı. Yıllar boyunca birkaç büyük şeytanı oynadım. Bunun kulağa çok aptalca geldiğini biliyorum lakin Hawaii'ye her döndüğümde ve 7-11'de gittiğimde… Her zaman içeri girip sahip oldukları her çikolata barını doğru şekilde almam gerektiğini biliyordum." 

Müşteriler için yaklaşık 300 dolarlık çikolata ve diğer ürünlerden de satın alan Johnson, geçmişteki hatalarını şöyle değerlendirdi:

"Geçmişi ve yapmış olabileceğimiz bazı aptalca şeyleri değiştiremeyiz, ancak ara sıra bu duruma küçük bir zarafet ekleyebiliriz ve belki de büyük bir iyilik yapabiliriz."