E-fatura nedir?

E-fatura nedir?

Dijital alanlarda yapılan alışverişler geliştikçe E-fatura kullanım oranlarına da önemli bir artış sağlanıyor.

Çünkü E-fatura kullanımı firmalara hem maliyet açısından hem de zaman açısında önemli kazanımlar sunuyor.  

Elektronik fatura sisteminin kısaltılmışı olarak kullanılan E-fatura ile tüm alış ve satış faturalarınızı elektronik bir sistem üzerinden alabilirsiniz. Ve tüm bu faturaları yine elektronik bir sistem üzerinde muhafaza edebilirsiniz. 

Özellikle online satış yapan firmaların tercihi olan E-faturasistemlerinde tüm satış faturalarınızı kağıt fatura olarak bastırmadan mail aracılığı ile E-fatura olarak gönderebilirsiniz. Böylelikle hem fatura maliyetiniz bulunmayacaktır, hem de elektronik sistemde düzenlenmiş olan faturanın tek bir tık ile kolay gönderimini sağlamış olacaksınızdır.

E-fatura arşivleriniz 10 yıla kadar saklanabilen özelliklerdedir. İstediğiniz her an geriye dönük bir faturayı bulabilmek elektronik sistemler üzerinde çok daha kolay olacaktır. Ve en önemlisi elinizde bulunan cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarınızdan, bulunduğunuz her yerde işlem yapabilirsiniz. Sürekli olarak güncel ve hızlı bir performans elde edebilirsiniz.

Uyumsoft E-fatura

E-fatura sistemleri için Uyumsoft ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere sunduğu ayrıcalıklı E-fatura kullanımları ile ilgili olarak detaylı tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Uyumsoft resmi web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Ve E-fatura mükellefi olmak için gerekli olan tüm kuralları detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 

Firmanıza özel olan E-fatura sistemleri ile istediğiniz her yerden ve istediğiniz özelliklerde E-fatura düzenlemesi yapabilirsiniz

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv