EBA için uygun fiyatlı tablet önerileri

EBA için uygun fiyatlı tablet önerileri

Uzaktan eğitimde EBA üzerinden eğitimlerini sürdürmek zorunda kalan öğrenciler için özellikle uygun fiyatlı tablet modelleri ön plana çıkıyor.

Uzaktan eğitimde EBA üzerinden eğitimlerini sürdürmek zorunda kalan öğrenciler için özellikle uygun fiyatlı tablet modelleri ön plana çıkıyor. Yeni tablet bilgisayar satın alımlarında, ailelerin bütçelerini zorlamayan seçenekler değerlendirilebilir. Ortalama 1000 TL bandında olan tabletler, ihtiyaç duyulan performans ve desteği sunarken bütçeleri böylece zorlamıyor. EBA kullanımı için en az Android 5 ve üstü modellerin tercih edilmesi gerektiğinden dolayı yeni tablet satın alınacak kişilerin bu kriteri kesinlikle göz ardı etmemeli.

EBA için uygun fiyatlı tablet önerileri

EBA için uygun fiyatlı tablet satın almak isteyenler, mevcut önerileri değerlendirebilir.

Casper VIA S48 

Casper, performans ve bütçe dostu tablet modeli VIA S48 ile oldukça dikkat çekiyor. 8 inç büyüklüğündeki ekranı ile görüntüleri çok daha net bir şekilde aktaran VIA S48, daha canlı renkler ve ideal ekran parlaklığı ile kullanıcıları tatmin etmeyi başarıyor. 32 GB dahili hafıza sayesinde depolama alanı sorunu yaşamayacak olan kullanıcılar, 3 GB RAM ile ideal bir performans elde ediyor. 4300 mAh kapasiteye sahip batarya ile 7 saate varan video izleme imkanı bulacak öğrenciler, tek bir şarj tüm gün boyunca EBA derslerine katılabilir.

Hometech Alfa 10

Listenin ikinci sırasında yer alan Hometech Alfa 10 ise 32 GB dahili hafıza, 3 GB RAM ve 10.1 inç ekranı ile geliyor. Daha geniş bir ekran isteyenler için tercih edilebilecek Hometech Alfa 10’da Android 6 işletim sistemi kullanılıyor. Geniş ekranı nedeniyle özellikle batarya kullanımında dezavantaj yaratabilecek olan modelde, 5000 mAh kapasiteli bir batarya ile birlikte bu durum giderilmeye çalışılmış.

Samsung Galaxy TAB A

Samsung'tan yana tercih yapmak isteyenler Galaxy Tab A modelini tercih edilebilir. 8 inç ekranı 1280 x 800 piksel çözünürlüğü destekliyor. Tabletin en çok ön plana çıkan özelliği ise 2 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza ile birlikte gelmesi. Tablette ön kamera 2 megapiksel. Android 10 güncelleme desteğinin olması ve modern tasarımı ise tablet için artılar arasında.

Huawei Mediapad T5

Huawei kullanıcıları için sunulan tablet seçeneği ise Huawei Mediapad T5 olarak adlandırılan model. 3 GB RAM ile performans sorununun aşıldığı ve akıcı bir şekilde geçişlerin yapılabildiği tablette, 32 GB dahili hafıza bulunuyor. Ekran kullanımında da ideal durumda olan tablette 1920 x 1280 gibi bir çözünürlük destekleniyor. Android 8 işlemcisi ile EBA desteği sağlamayı başaran tablette Kirin işlemci bulunuyor. Tablette klavye gibi fark aksesuarlar da mevcut.

Lenovo TAB M10

Listenin son modeli ise Lenovo TAB M10. 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza gibi özellikleriyle dikkat çeken tablet Android 9 versiyonu ile kutudan çıkıyor. 8 çekirdekli işlemcisi sayesinde performans sorunlarını ortadan kaldıran model, 1920 x 1200 ekran çözünürlüğü, 10.3 inç ekranı, 5 megapiksel ön kamerası ile birlikte EBA kullanımları için ideal durumda.
 

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji