Ebru Gündeş, şarkısıyla kime mesaj verdi?

Ebru Gündeş, şarkısıyla kime mesaj verdi?

Kocası Miami'de tutuklu olan Ebru Gündeş, konserlerine devam ediyor.İzmir’de bir otelin sezon açılışında sahneye çıkan Ebru Gündeş, sevilen şarkıların yanı sıra birçok isme ait hüzünlü şarkılarla duygusal anlar yaşattı.ABD’ye...

Kocası Miami'de tutuklu olan Ebru Gündeş, konserlerine devam ediyor.

İzmir’de bir otelin sezon açılışında sahneye çıkan Ebru Gündeş, sevilen şarkıların yanı sıra birçok isme ait hüzünlü şarkılarla duygusal anlar yaşattı.

ABD’ye giriş yaparken Miami havaalanında FBI tarafından yakalanıp, tutuklanan işadamı kocası Reza Zarrab akıllara gelirken, Gündeş için konserde şarkılarla içini döktüğü yorumları yapıldı.

Özdere sahilinde faaliyet gösteren Sunis Efes Royal Palace, yaz sezonunu Ebru Gündeş konseriyle açtı. Gündeş’i yaklaşık bin kişi izledi. 40'ı müzisyen 60 kişilik ekibiyle sahne alan Gündeş’in repertuvarı hep hüzünlü parçalardan oluştu.

HÜZÜNLÜ ŞARKILAR

Kayahan, Nilüfer, İbrahim Tatlıses ve Orhan Gencebay’ın hüzünlü şarkılarından oluşan repertuvarı, davetlilere duygusal anlar yaşattı. ''Bize her şey müstahak’ parçasından hemen sonra ''ömrümün son durağında, seni buldum yanımda’ adlı şarkıyı seslendiren Gündeş, hızını alamayarak ''Sessiz bir köşede, her şeyden uzak; Meçhul yarınlara terk edilmişim. Dostluklar yalanmış, sevgiler tuzakmış’ parçasını okudu. Ebru Gündeş, “Bana her şey seni hatırlatıyor’, ''gittin boynumu büktüm, nasıl üzüldüm’, ''Sen telafisi olmayan en büyük hatamsın’, ''Bir gün aşklar biter hatıralar kalır’, ''Bıktım artık yaşamaktan’ gibi bir birinden ağır hüzünlü parçaları seslendirdi. Gündeş’in hayranları da ona eşlik etmeyi ihmal etmedi.

BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA
Ebru Gündeş, Tayyip Erdoğan'ın sembolü haline gelen ve mitinglerde kendi yandaşları ile birlikte söylediği 'Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda' şarkısını da söyledi. Gündeş'in bu şarkıyı seçmesi, mutlu günlerinde kocası Reza'dan çikolata kutuları içinde hediyeler alan isimlere biir gönderme de yaptığını düşündürdü.

ebrugundesic.jpgebruic.jpg

Konserin açılışında çok kısa teşekkür konuşması dışında hiç konuşmayan Gündeş, kendisini izleyen basın mensuplarıyla da karşılaşmamak için büyük çaba harcadı. Yaklaşık 2.5 saat sahnede kalan Gündeş, gecenin ilerleyen saati olmasına rağmen İstanbul’a geri döndü.

ebrubuyuk.jpg

Konserlerini neden iptal etmedi

Ebru Gündeş, konser sırasında hayranlarına “Önce sizler, sonra ekibim için sahnedeyim'' dedi

Eşi ABD'de tutuklu bulunan ünlü sanatçı Ebru Gündeş, konserlerini neden iptal etmediğini anlattı. Gündeş, önceki akşam İzmir’de konser verdi.

1226052_942de3b4547a87e2863c807cea11a9e8.jpg

Bir otelde sahneye çıkan sanatçı, 60 kişilik ekibiyle birlikte keyifli bir müzik şöleni sundu.“Araftayım'' şarkısıyla konserin açılışını yapan Gündeş, hayranlarına “Önce sizler, sonra ekibim için bugün sahnedeyim'' dedi.

Asla sahnelerden ayrı kalamayacağını ve şarkı söylemekten büyük mutluluk duyduğunu da belirten Gündeş, konser serisine devam etmek için Kıbrıs’a gitti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem