EDHO neden yayınlanmadı?

EDHO neden yayınlanmadı?

Geçtiğimiz hafta EDHO dizinin yeni sezonuyla ATV ekranlarına gelmesi bekleniyordu. Fakat bu gerçekleşmedi. EDHO yayınlanmayınca pek çok kişi bu sorunun cevabını sosyal medyada sorgulamaya başladı.

 Bu konuda çok net bilgiler olmasa da yapımcı ekip ve kanalın arasındaki anlaşmazlık nedeniyle yeni bölümün yayınlanmadığı ortaya çıktı. Bu durum sonrasında dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca konu ile ilgili bir açıklamada bulundu.

edho.jpg

 “At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir” Cengiz Han….

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim… Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum.

Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın…”

Apple iPhone cihazlarında hayat kurtaracak bir özellik deniyor

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji