'Ekonominin kitabını yazdık' diyen Erdoğan'a DP'li Enginyurt'tan cevap: Uygulayan başarılı birini göremedik

'Ekonominin kitabını yazdık' diyen Erdoğan'a DP'li Enginyurt'tan cevap: Uygulayan başarılı birini göremedik

Demokrat Partili vekil Enginyurt, "Ekonominin kitabını yazdık" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tepki göstererek "Anlaşılan yazdığınız kitap, Hitit alfabesiyle yazılmış. Zira ne okuyan, ne de uygulayan başarılı birini göremedik" ifadelerini kullandı.

Cemal Enginyurt, "Ekonominin kitabını yazdık"  diyen Cumhurbaşkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a tepki göstererek "Anlaşılan yazdığınız kitap, Hitit alfabesiyle yazılmış. Zira ne okuyan, ne de uygulayan başarılı birini göremedik" dedi.

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medya hesabı üzerinden Cumhurbaşkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Ekonominin kitabını yazdık. Yazmaya devam ediyoruz” sözlerine göndermede bulundu.

Cemal Enginyurt şu ifadeleri kullandı:

"Biz ekonominin kitabını yazdık demişsiniz. Anlaşılan yazdığınız kitap, Hitit alfabesiyle yazılmış. Zira ne okuyan, ne de uygulayan başarılı birini göremedik. Ha bu arada Dolar 10 TL’yi test etti, hatırlatayım. istedim. Kitap yazarken, piyasadan haberiniz yok da.