Ekrem İmamoğlu ile Fatih Portakal ev arkadaşı çıktı!

Ekrem İmamoğlu ile Fatih Portakal ev arkadaşı çıktı!

Kesin olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu ile FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'ın üniversitede aynı sınıfta okuduğu ve ev arkadaşı olduğu ortaya çıktı. İkilinin birlikte...

Kesin olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu ile FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'ın üniversitede aynı sınıfta okuduğu ve ev arkadaşı olduğu ortaya çıktı. İkilinin birlikte çekilen fotoğrafları yeniden gündeme geldi.

İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu olan CHP'li Ekrem İmamoğlu ile Fatih Portakal'ın üniversite yıllarında bir süre aynı evi paylaştıkları öğrenildi.

PORTAKAL HAYIRLI OLSUNA GİTMİŞTİ

Ekrem İmamoğlu, CHP'den Beylikdüzü'ne belediye başkanı olduğu dönemde, onu ilk ziyarete gidenlerden biri Fatih Portakal olmuştu. İmamoğlu ile Portakal, makamda hatıra fotoğrafı çektirmişti.

Bugün o fotoğraflar, sosyal medyanın ilgi odağı oldu.

2013 YILINDA ÖDÜL VERMİŞTİ

Öte yandan bir sitenin düzenlediği "2013 Yılın En İyileri" ödül törenine katılan dönemin Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fatih Portakal'a ödül vermişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika