Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç hakkında korkunç iddialar!

Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç hakkında korkunç iddialar!

Eski futbolcu Emre Aşık'ı öldürmesi için iki kez tetikçi tuttuğu konuşulan Yağmur Sarnıç hakkında korkunç iddialar ortaya atıldı. Ünlü modacı Süleyman Tezcan her şeyi açıkladı.

Eski milli futbolcu Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç'a bir suçlama da ünlü modacı Süleyman Tezcan'dan geldi. Savcılığa suç duyurusunda bulunan Tezcan, Yağmur Sarnıç hakkında, "Eşi Emre Aşık'a satanist büyüler yaptı. Bana da şifalı su diye lağım suyu içirdi" dedi.

"İnsanlara büyüler yapıp değişik içecekler hazırlıyorlar"

Günaydın'ın haberine göre; savcılığa suç duyurusunda bulunan stilist ve moda tasarımcısı Süleyman Tezcan, şöyle konuştu:

"Yağmur ve annesi satanist bir tarikattan yardım alıyor. İnsanlara büyüler yapıp değişik içecekler hazırlıyorlar...Emre Aşık'a da evlenmeden büyü yaptılar, pis kan içirdiler, yemeklerine ilaçlar kattılar. Bana da işlerimin açılması için verdikleri suyun lağım suyu olduğunu öğrendim."

Defilesinde tanıştığını belirttiği Yağmur Sarnıç'ın kendisini öldürtmek istediğini iddia eden Süleyman Tezcan, suç duyurusu dilekçesinde şunları anlattı:

"İhtiyacı olduğunu düşünerek kendisine defilemde yer verdim"

"Yağmur Sarnıç ile 2019'da düzenlemiş olduğum bir defile vasıtasıyla tanıştım. Koleksiyonumu tanıtan mankenlerden olmak için araya hatırı sayılır dostlar koydu. Ben de ihtiyacı olduğunu düşünerek kendisine defilemde yer verdim..."

"Yalancı tanıklık yapmam için zorladı"

"Boşanma aşamasına geldiğinde ona maddi, manevi destek oldum. Beni Emre Aşık aleyhine yalancı tanıklık yapmam için zorladı. Tanıklık yapmayacağımı söyledim. Zamanla birçok illegal iş içerisinde olduğunu görünce rahatsız oldum..."

"Sevgilisi Baycan Şenürek ile beni zehirlemeye çalıştı" 

"Beni kendisine tehdit olarak algıladı. Sevgilisi Baycan Şenürek ile beni zehirlemeye çalıştı. Şenürek'in içerisinde olduğu bir örgütü ve üyelerini defalarca aracı olarak kullandı...Hayatıma kast etmeye teşebbüs etmekle kalmadılar bana içirdikleri ilaç veya uyuşturucu maddelerle hayatıma son vermem için türlü türlü yollar denediler. Can güvenliğim yok."

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin