Emre Kınay: "Sana mı soracağım hangi saatte eve gideceğimi"

Emre Kınay: "Sana mı soracağım hangi saatte eve gideceğimi"

Normalleşmeyle birlikte açılış saatleri gece 12'ye uzatılan bir mekandan çıkarken görünen Emre Kınay, muhabirin "Saat 12'yi geçti,yasak var" sorusuna cevabı

Emre Kınay, Beyaz TV muhabiriyle tartıştı. Normalleşmeyle birlikte açılış saatleri gece 12'ye uzatılan bir mekandan çıkarken görünen oyuncu, muhabirin "Saat 12'yi geçti, yasak var" sorusuna, "Sana mı soracağım hangi saatte eve gideceğim" dedi.

Yerel seçimlerde İYİ Parti'den Kadıköy Belediye Başkan adayı olan oyuncu Emre Kınay, geçtiğimiz gün Cihangir'de bir mekanın çıkışında taksi beklerken Beyaz Tv muhabirinin ısrarlı sorularına maruz kaldı.

'TAKSİ DURAĞINDAYIM, TACİZ EDİLİYORUM'

Kınay, muhabirin, "Cumhurbaşkanımız söylüyor, saat 12'den sonra mekanların açık kalması yasak" sözlerine tepki göstererek, "12:30'da sokakta olamazsın mı?' diyor. Ben taksi durağındayım, taciz ediliyorum. Senin ne haddine, benim sokakta olmama karışıyorsun?" yanıtını verdi.

Olayın ardından her iki taraf da emniyete giderek, birbirlerinden şikayetçi oldu.

DÜKKANA CEZA KESİLDİ

Mekanı gece 12’den sonra açık tuttuğu için mekan sahibine ceza kesilirken, dükkan kapatıldı.

Tesadüfen mekanın önünden geçen oyuncu Gonca Vuslateri, muhabirlerin elinden mikrofonu alarak, "Hakkınızı savunun, hakkınızı kimseye bırakmayın" dedi.

Metin Topuz ‘un yargılandığı davadan karar geldi

Son Dakika Haberleri