Enes Batur: Danla Bilic bana aşık!

Enes Batur: Danla Bilic bana aşık!

Enes Batur, sokağa çıkma yasağının olduğu gün Bebek'te görüntülendi. Danla Bilic ile yaşadığı polemik hakkında konuşan Batur, "Danla bana aşık!" sözleriyle dikkat çekti.

Beykoz'da ikamet etmesine rağmen Bebek'te arkadaşıyla scooter sürerken görüntülenen Enes Batur, gazetecileri fark etmesiyle ara sokaklarda izini kaybettirmek istese de başarılı olamadı.

Gazetecilerin sorularına cevap veren Batur, "BKM'de bulunan bir programa konuk olarak katılacağım. İzin belgem var" dedi.

"ENGELLEDİM AMA..."

Danla Bilic ile aralarında çıkan polemiklerin hatırlatılması üzerine ise, "Kendisi benim ona aşık olduğumu ifade etmiş ama bence o bana aşık. Kendisini engellememe rağmen her yerden benim videolarımı izliyor" şeklinde konuştu.

enes-batur-danla-bilic-bana-asik-609d139815d4b.webp

ENES BATUR'DA REDDEDİLMİŞLİK SENDROMU VAR

Bilic, kendisi gibi fenomen olan Batur için "Enes Batur'da reddedilmişlik sendromu var, reddedilen bir erkek bu psikolojiye giriyor. Enes yıllardır benim tarafımdan reddedilmiş bir erkek ve benden hoşlanıyor. Enes Batur bana aşık ve benden cevap alamıyor hak veriyorum ben olsam ben de bana aşık olurdum" diye açıklama yapmıştı. (Kaynak.Onur Aydın)

Etiketler :