Enes Batur YouTube engelline takıldı

Enes Batur YouTube engelline takıldı

Ankara’daki bir üniversitenin yaptığı araştırma ile gündeme oturan Enes Batur şimdi ise adli bir olay yaşıyor. YouTube ona adeta tokat gibi bir cevap verdi.

Ankara’daki bir üniversitenin yaptığı araştırma ile gündeme oturan Enes Batur şimdi ise adli bir olay yaşıyor. YouTube ona adeta tokat gibi bir cevap verdi. Bu durum hayranlarını üzmüş gibi görünüyor.

Geçenlerde yaşanan adli bir olay nedeniyle sanık konumuna geçen Enes Batur bu defa fena çuvalladı gibi görünüyor. İçerik üretimi bakımından Batur gerçekten de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Onun özellikle küçükler ile ilgili yakın tavırları birçok kişinin izlemesini sağlıyor.

Enes Batur

Neredeyse her gün  büyüme kaydeden Batur’un YouTube hesabı video kısıtlaması ile karşı karşıya kaldı. Böylece artık bu YouTube fenomeni video yükleme işlemi yapamayacak. Normal şartlarda her gün video hazırlayan Enes bir süre meydanlardan uzak kalacak.

Türkiye’de  seveni olduğu kadar sevmeyeni de olan fenomen emeklerini çöp olmasından yakındı. Birkaç gündür uğraştığı video, yaptığı bütün denemelere rağmen yüklenmedi. Durumu sosyal medya hesabından paylaşan Enes Batur bunun büyük bir haksızlık olduğunu ifade etti.  Sizce Batur ile ilgili yapılan engelleme doğru bir karar mı?

Huawei P Smart Pro video inceleme

Etiketler :