Engin Altan Düzyatan sette kaza geçirdi

Engin Altan Düzyatan sette kaza geçirdi

5 sezon boyunca rol aldığı TRT1'de izleyiciyle buluşan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisine veda eden ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan sevenlerini korkuttu.

İstanbul Havalimanı’nda elinde koltuk değnekleriyle görüntülenen ve yürümekte zorlanan Düzyatan set kazası geçirdiğini açıkladı.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde Oruç Reis karakterini canlandıran Engin Altan Düzyatan diziden ani bir kararla ayrılarak hayranlarını üzmüştü. Engin Altan Düzyatan, önceki gün İstanbul Havalimanı’nda elinde koltuk değnekleriyle görüntülendi. 42 yaşındaki oyuncu hakkında çıkan 'oyunculuğu bıraktı' şeklindeki dedikodulara da cevap verdi.

Milliyet'ten Hüseyin Altun'un haberine göre; Engin Altan Düzyatan, İstanbul Havalimanı’nda objektiflere yansıdı. Basın mensuplarını karşısında görünce kısa süreli şaşkınlık yaşayan ve yürümekte zorlanan Düzyatan’ın, koltuk değneği kullandığı görüldü.

42 yaşındaki oyuncu, "Engin Bey geçmiş olsun. Sizi ilk defa değneklerle gördük. İyi misiniz?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Arkadaşlar gayet iyiyim. Yan bağlarda bir yırtık var. Onunla uğraşıyorum."

engin-altan1.pngSETTE KAZA GEÇİRDİ

“Bodrum’dan geliyorsunuz sanırım. Orada mı yaşandı bu durum?" sorusu üzerine Düzyatan, “Hayır. Bodrum’da yaşanmadı. Daha öncesinde bir set kazası geçirmiştim. Orada yaşandı" ifadelerini kullandı.

Düzyatan oyunculuğu bıraktığına dair hakkında çıkan haberleri yalanlayıp bir süre ara verdiğini söyledi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin