Erdal Bakkal da ikna edildi! Leyla ile Mecnun tam kadro sete çıkıyor

Erdal Bakkal da ikna edildi! Leyla ile Mecnun tam kadro sete çıkıyor

Sevilen oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, Leyla ile Mecnun çekimlerinin çok yakında başlayacağını söyledi. Leyla ile Mecnun, Onur Ünlü yönetmenliğinde yeniden sete giriyor. Erdal Bakkal'ı oynayan Cengiz Bozkurt'un da ikna edildiği öğrenildi.

Efsane dizi Leyla ile Mecnun'un tekrar çekileceği haberi  gündem olmuştu. Oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, katıldığı "Benim İstanbul'um" programında dizinin çok yakında sete çıkacağını açıkladı.

Moderatör Aslı Öymen'in "Leyla ile Mecnun çekiliyor mu gerçekten, söylenti olmaktan çıktı mı?" sorusuna yanıt veren Taylan, "Söylenti olmaktan çıktı artık. İki saat önce Onur Ünlü ile konuştuk. Çekime başlayacağımız tarihi söyledi bana.

Yönetmen Onur Ünlü ve Burak Aksak ortaklığında bir senaryo ile çekilecek olan Leyla ile Mecnun dizisinin aynı kadro ile sete çıkacak olması hakkında Taylan, "Aynı ekip bir araya gelmeseydi yapılmaması gereken bir şeydi zaten. Geldiği için yapıyoruz. Yoksa bir tane bile eksiği kaldıracak durum değildir." 

Taylan, aynı zamanda önümüzdeki ay çekimlere başlanacağını da açıkladı. 

Erdal Bakkal'ı oynayan Cengiz Bozkurt dizide olup olmayacağı ise belirsizdi. Gelen son bilgilere göre Cengiz Bozkurt da ikna edildi ve kadro tamamlandı. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv