Erdal Beşikçioğlu'nun yeni dizisi Kağıt Ev dizisinin ilk bölüm detayları belli oldu

Erdal Beşikçioğlu'nun yeni dizisi Kağıt Ev dizisinin ilk bölüm detayları belli oldu

Erdal Beşikçioğlu'nun yeni dizisi olan Kağıt Ev pazartesi günü yayında. Kağıt Ev dizisinin ilk bölümünün detayları ortaya çıktı. İşte Erdal Beşikçioğlu'nun yeni dizisi Kağıt Ev dizisinden ilk detaylar.

Star’ın yeni dizisi ‘Kağıt Ev’, pazartesi günleri izleyicisi ile buluşacak. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş gibi isimlerin yer aldığı ‘Kağıt Ev’den yeni bölüm detayları geldi.

Star’ın yeni dizisi ‘Kağıt Ev’, pazartesi günleri izleyicisi ile buluşacak. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş gibi isimlerin yer aldığı ‘Kağıt Ev’, 19 Nisan Pazartesi günü Star’da ekrana gelecek.

Kağıt Ev'in 1. bölüm detayları şu şekilde:

Fırtına ailesi; üç çocuklarıyla mutlu bir hayat sürdürmektedir; ta ki tek bir yanlış anlaşılmanın yol açacağı trajediye kadar.

 

Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, Suçlu Peşinde programının yapımcısı Azra İnce’nin cazibesine yenik düşer ve ilk kez karısını aldatır. Başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında, bu ihaneti fark etmezken; 16 yaşındaki kızları Cemre'nin dikkatinden kaçamaz.

 

Cemre şüphelerinde haklıdır ama şüphelendiği kişi yanlış olur. Babasının, ailenin emektarı Gülsüm’ün kızı İnci ile ilişkisi olduğunu zanneder. Babasının üniversitede öğrencisi olan İnci, Cemre'nin desteğiyle okumuş, çok çalışkan, sevgi dolu bir kızdır ve Cemre'nin kendisine yönelik düşmanca tavırlarından bihaberdir. İki genç kız arasında çıkan tartışma, İnci'nin ölümüyle son bulur.

 

Çaresizce kızını arayan Gülsüm'ün yardım isteyeceği tek yer Fırtına ailesi iken, İnci'yi çaresizce arayan bir kişi daha vardır. İnci'nin herkesten sakladığı biricik aşkı, Fırtına Ailesi'nin büyük çocukları Mert.

 

Aylin ve Cihan Fırtına büyük çıkmaz içine düşerler. Evlerinde işlenen cinayet; karı koca için vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde verecekleri en büyük sınav olur. Onlar iyi ebeveyn olmak adına evlatlarını korumaya çalışırken, ömürlerini verdikleri adalete de ihanet ederler.

Dizinin yapımını O3 Medya, yapımcılığını ise Saner Ayar’ın üstlendi. Yönetmen koltuğunda oturan isim ise Şenol Sönmez oldu. Kağıt Ev dizisinin oyuncu kadrosunda ise Erdal Beşikçioğlu'nun yanısra Helin Kandemir, Nejat Uygur, Bülent Gültekin, Yaşar Üzer, Bulut Teker, Tuğçe Aykut gibi isimler de yer alıyor.

Medya