Erdal Özyağcılar'dan Şaşırtıcı Açıklamalar! İtiraf Ettiği O Sözler Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Erdal Özyağcılar'dan Şaşırtıcı Açıklamalar! İtiraf Ettiği O Sözler Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Erdal Özyağcılar milyonların severek izlediği bir oyuncu olarak yaşamını sürdürdü. Ancak geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan'ın programında itiraf ettiği o sözler gündeme bomba gibi düştü. İşte Erdal Özyağcılar'ın yaşadığı o skandal olaylar..

Erdal Özyağcılar başarılı dizi Yasak Elma'da Hasan Ali Kuyucu rolünü sürdürüyor ve oldukça da beğeniliyor. Geçen hafta Youtube üzerinden yayınlanan Armağan Çağlayan'ın programına katılan Özyağcılar kendisi ve geçmişi hakkında samimi ve ilginç açıklamalarda bulundu. Ailesi Bursa'nın ileri gelen ve zengin ailelerinden olan Özyağcılar'ın kendisinden büyük kardeşi daha on bir aylıkken vefat etmiş.

Erdal Özyağcılar kaç yaşında dini inancı ne şamanizm açıklaması olay! - Internet Haber

Çok güzel bir çocuk olarak doğan ağabeyi zamanla çok kilo almış ve daha on bir aylıkken çok fazla kiloluymuş. Ailesinin ve babaannesinin açıklamalarına göre çok kilolu olduğu için hayatını kaybetmiş. Bunun travmasını atlatamayan ailesi de Erdal Özyağcılar'a bebekliğinden on üç yaşına kadar ancak hayatta kalacak kadar yedirmiş. Çocukluğunda kendisini hep aç hisseden Özyağcılar meyve bahçelerinden meyve toplayarak karnını doyurmaya çalışırmış.

Konservatuvar Sınavları

 

Özyağcılar'ın bir diğer şaşırtan açıklaması ise konservatuar sınavında yaptığı usulsüzlük olmuş. Tiyatrocu olmak isteyen Erdal Özyağcılar babasını kırmamak için aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ne de kaydolmuş ama bitirmemiş.

Erdal Özyağcılar 'Yasak Elma' kadrosunda! Erdal Özyağcılar kimdir?

İzmir Konservatuarı'nı kazanamayınca İstanbul konservatuar sınavlarına girip okulda okumaktan son anda vazgeçen bir arkadaşının belgeleri ile İstanbul Konservatuarı'na kaydolmuş. Ama sonra durumu Yıldız Kenter'e anlatmış ve bir süre misafir öğrenci olarak derslere devam etmiş. Kariyerinde ona en çok yardım eden isim de Yıldız Kenter olmuş.

Ayak Fetişisti

Şimdiki eşi Güzin Özyağcılar'la konservatuar sırasında tanışan Erdal Özyağcılar bir gün arkadaşlarına ayak fetişisti olduğunu ve ayağını beğenmediği birisiyle birlikte olamayacağını anlatmış. Yeni tanıştıkları sırada arkadaşları da Güzin Özyağcılar'ın zorla çizmesini çıkartmış ve ayaklarını görmesini sağlamış. Şu an mutlu bir evlilikleri olan Erdal ve Güzin Özyağcılar çifti 1972 senesinden beri evli olup Emrah ve Zeynep isminde iki çocukları vardır.   

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem