Erdoğan, AKP'li belediye başkanlarına seslendi: Hiçbirinizin size olan güvenimi, umudumu boşa çıkarmayacağınıza yürekten inanıyorum

Erdoğan, AKP'li belediye başkanlarına seslendi: Hiçbirinizin size olan güvenimi, umudumu boşa çıkarmayacağınıza yürekten inanıyorum

Cumhurbaşkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan belediye başkanları toplantısında açıklamalarda bulunuyor.

 

Erdoğan, "Kuluz kul, eninde sonunda gideceğimiz yer toprak. Ben 1.85 boyundayım dolayısıyla mezarım da ona göre büyük olacak, diğerleri düşünsün. Takdiri ilahi neyse o olacak. Onu kimsenin değiştirmeye gücü yetmez. Biz bu millete efendi olmaya değil hizmetkâr olmaya geldik. Onun için sizlerden ricam teşkilatlarımızın ahenk içinde çalışması konusunda vereceğiniz katkılardan dolayı en büyük şükranlarımı  sunuyorum. Hiçbirinizin size olan güvenimi itimadımı umudumu boşa çıkarmayacağınıza yürekten inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

"Bir yığın yalanla bizim yaptığımız işleri kendilerine mal ederek idare ettiler. İstanbul'da Ankara'da bunu yaptılar. İkinci yıl artık makyajlar dökülmeye hakikatler ortaya çıkmaya başladı. Emin olun önümüzdeki yıldan itibaren bunların insan içine çıkacak yüzleri varsa kalamayacaktır. Gerçi balık baştan kokar, misali genel başkanlarına bakıp belediye başkanlarının akıbetini kestirmek mümkündür."

Ayrıntılar gelecek...

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika