Erdoğan 'aşık'larının içinden 'FETÖ'cü çıktı!

Erdoğan 'aşık'larının içinden 'FETÖ'cü çıktı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakınlığıyla bilinen işadamı Ethem Sancak’ın sahibi olduğu Kanal 24 televizyonunun editörü ve sunucusu Mustafa Ayar, Cemaat operasyonu kapsamında gözaltına alındı. Odatv’de yer alan habere göre,...

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakınlığıyla bilinen işadamı Ethem Sancak’ın sahibi olduğu Kanal 24 televizyonunun editörü ve sunucusu Mustafa Ayar, Cemaat operasyonu kapsamında gözaltına alındı. Odatv’de yer alan habere göre, Mustafa Ayar’ın 'ByLock' kullanıcısı olduğu ileri sürüldü. Kanal yönetimi söz konusu operasyonu doğruladı.  

Kanal 24'ün editörü Mustafa Ayar, 'Editörden' adlı programı Kahraman Poyrazoğlu ile birlikte sunuyordu. Ancak, Mustafa Ayar’ın "FETÖ"den gözaltına alınmasının ardından, Kahraman Poyrazoğlu programın tek sunucusu oldu. Program tanıtımından da çıkarılan Mustafa Ayar, son bir haftadır ekranda değil. 

a2-008.jpg

YİĞİT BULUT TRANSFER ETMİŞTİ
Mustafa Ayar cemaatin kanalları Kanaltürk ve Bugün TV’de çalışırken, dönemin Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut tarafından Habertürk TV’ye transfer edilmişti. Yiğit Bulut 24 TV Genel Yayın Yönetmenliği koltuğuna oturunca, Mustafa Ayar’ı da Habertürk’ten Kanal 24'e 2012 yılında almıştı. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem