Erdoğan konuştu: 'CHP pisliktir, çöplüktür'

Erdoğan konuştu: 'CHP pisliktir, çöplüktür'

Gençlere daha iyi bir Türkiye bırakabilmek için vesayete meydan okuduklarını söyleyen AKP'li Erdoğan, 'Gençlerimizden aldığımız enerji ile, güç ile insanı yaşat ki devlet yaşasın diyerek reform üzerine reform yaptık dedi.AKP'li...

Gençlere daha iyi bir Türkiye bırakabilmek için vesayete meydan okuduklarını söyleyen AKP'li Erdoğan, 'Gençlerimizden aldığımız enerji ile, güç ile insanı yaşat ki devlet yaşasın diyerek reform üzerine reform yaptık dedi.
AKP'li Erdoğan, 'Gençlere inandığımız için dünya 5'ten büyüktür diyerek küresel adaletsizliklere baş kaldırdık. Gençlerden aldığımız ilham ile 2023 hedeflerini ilan ettik. Gençlerimize güvendiğimiz için 2053, 2071 hedeflerini emanet ettik. 16 Nisan halk oylaması ile gençlerin seçilme yaşını, seçme ile eşitledik. Zor olan seçilmek değil, seçmektir dedik. Öyleyse seçme ve seçilme yaşı 18 olmalı dedik. Gençlere inandığımız için 18'e indirdik. Size inanan, sizinle yürüyen AK Parti. AK Parti'yi geleceğe taşıyacak olan gençlerdir. 24 Haziran seçim en çok gençlerin seçimi olacak.' şeklinde konuşmasına devam etti.

SIKILDINIZ BİLİYORUM'DEDİ, TWİTTER KULLANICILARI 'SIKILDIK' YANITI PAYLAŞTI

Ankara'da AKP Gençlik Kolları Kongresi'nde gençlere seslenen Erdoğan 'Sevgili gençler sıkıldınız biliyorum..." dedi. Salonda bulunanlar "Hayır" diye tepki verince Erdoğan bu kez "Ciddi mi, sıkılmadınız mı?" diye sordu. Erdoğan'ın bu sözlerinin ardından sosyal medyada Twitter kullanıcıları 'T A M A M'dan sonra 'S I K I L D I K' kelimesi Türkiye gündeminde TT oldu.

ttt.jpg

'CHP PİSLİKTİR, ÇÖPLÜKTÜ, HAVA KİRLİLİĞİDİR'

Erdoğan 'Arkadaşlarımızla nasıl bir Türkiye'de yaşamak istediğimizi tartışıyorduk. İdeallerimiz, projelere dönüşüyordu. Milletimizin teveccühü ile görev üstlenince de sorumluluk geldi. Benim göreve geldiğimde Ümraniye'de çöplük faciası vardı. Kim vardı o zaman, CHP vardı. CHP pisliktir, çöplüktür, hava kirliliğidir. CHP susuzluktur. İstanbul'a geldiğimde su yoktu, benzin istasyonları gibi su istasyonları kuruluyordu. 180 kilometreden su getirdik, bizden sonra su problemi kalmadı. Sonuçta da 16 yılda 3.5 kat büyüttüğümüz bir Türkiye fotoğrafı çıktı. Tüm insanlık ve ülkemiz için hayaller kurun. Ancak bu şekilde büyük ve güçlü Türkiye'nin inşasında görev alabilirsiniz.' şeklinde konuşarak CHP'yi 'eleştirdi.'