Erdoğan’a “Allah çocuklarımın ömründen alsın size versin” demişti: Yeniden aday oldu!

Erdoğan’a “Allah çocuklarımın ömründen alsın size versin” demişti: Yeniden aday oldu!

AKP Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, yeniden aday olduğunu açıkladı. Demir, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, "Allah çocuklarımın ömründen alsın size versin" sözleriyle hatırlanıyor.

 

AKP Konya İl Genel Merkezi tarafından alınan kararla 8 Şubat tarihinde AKP Çorum İl Kongresi düzenlenecek.

Seyfettin Mete'nin Cumhuriyet'te yer alan haberine göre, henüz yer bilgisinin açıklanmadığı kongrede aday olduğunu açıklayan AKP Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, "Genel merkezimizin ve İl Başkanımızın da onayıyla 8 Şubat'taki kongrede yeniden adayım. Önümüzdeki 3 yıl boyunca hizmetimize devam edeceğiz inşallah" dedi.

"ÇOCUKLARIN ÖMRÜNDEN ALSIN SİZE VERSİN" SÖZLERİYLE HATIRLANIYOR

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın il ve belediye başkanlarıyla geçtiğimiz yıl yaptığı video konferans toplantısında, Çorum AKP Kadın Kolları Başkanı ve AKP Belediye Meclis üyesi Meryem Demir, Erdoğan’a hitaben, "İnsan kendi ömründen vazgeçebilir ama bazen diyorum ki, çocuklarımın ömründen alsın size versin. Çünkü bu ülke için o kadar önemlisiniz” dedi. Demir’in bu sözlerine yanıt veren Erdoğan, "Haşa, Rabbim inşallah onları gayet iyi bir şekilde yetiştirmeyi sizlere, bizlere nasip etsin" yanıtını vermişti.  

Politika