Erdoğan'a diplomasını soran avukat hakkında suç duyurusu!

Erdoğan'a diplomasını soran avukat hakkında suç duyurusu!

CHP'li Avukat Feyza Altun 'Cumhurbaşkanına hakaret' iddiasıyla hakim karşısına çıktı. Altun duruşmada çıkışında Erdoğan'ın avukatları tarafından

CHP'li Avukat Feyza Altun 'Cumhurbaşkanına hakaret' iddiasıyla hakim karşısına çıktı. Altun duruşmada çıkışında Erdoğan'ın avukatları tarafından hakkında bir suç duyurusu daha olduğu konusunda bilgilendirildi.

CHP’li Avukat Feyza Altun ‘Cumhurbaşkanına hakaret’ iddiasıyla hakim karşısına çıktı. Altun duruşmada çıkışında Erdoğan’ın avukatları tarafından hakkında bir suç duyurusu daha olduğu konusunda bilgilendirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, diplomasını soran Altun hakkında bir suç duyurusunda daha bulunduğu bilgisini sosyal medya hesabından paylaşan Altun şunları söyledi.

“Az önce adliyede Cumhurbaşkanı’na Hakaretten mahkemede ifade vedim. İfade sırasında Cumhurbaşkanı’nın avukatından hakkımda bir suç duyurusu daha olduğunu öğrendim. Kendisinin diplomasını sorduğum için hakkımda suç duyurusunda bulunmuş”

NE OLMUŞTU?

AKP Sözcüsü Ömer Çelik İBB Başkanı seçilen ancak henüz mazbatası verilmeyen İmamoğlu hakkında “Türkiye’de ilk defa biri mazbata almadan resmi sıfat kullanıyor” demişti. Feyza Altun Çelik’in bu sözlerine “Türkiye’de ilk defa biri de diploması olmadan (?!) Cumhurbaşkanı oldu o zaman niye lal oldunuz?” ifadeleriyle yanıt vermişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika