Erdoğan'dan 2023 açıklaması: Tekrar kazanacağız

Erdoğan'dan 2023 açıklaması: Tekrar kazanacağız

AKP il kongrelerine canlı bağlantıylan katılan Erdoğan, "2023'teki Cumhurbaşkanlığı seçimini tekrar kazanacağız" ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nden canlı bağlantıyla katıldığı AKP 7. Olağan Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat, Sivas İl Kongrelerinde açıklamalarda bulundu.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

''Biz milletin kurduğu, bugüne de milletin getirdiği bir partiyiz. Gücümüzü de ilhamımızı da milletten alır, birikimimizi sadece millete hizmet için kullanırız.

2023 seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak hem Meclis’te ezici çoğunlukla temsil edileceğiz hem de Cumhurbaşkanlığı seçimini tekrar kazanacağız.

CHP büyük acıların, büyük zulümlerin partisidir. AK Parti ise CHP’nin başımıza sardığı büyük sorunların hepsini ortadan kaldırmak için çalışmıştır.

Kılıçdaroğlu’nun kürsüde ettiği her laf Allah’ın verdiği havayı boşa tüketmektir. İsraf her konuda olduğu gibi bu konuda da haramdır. Hayatında karar verici olarak tek bir saniye görev yapmamış, irade ortaya koymamış, SSK’yı batırmış, milletin hayrına tek bir işe omuz vermemiş birisi.''
 

Politika