Erdoğan'ın lafı hiç dinlenmemiş: AKP'li düğününde dolarlar saçıldı!

Erdoğan'ın lafı hiç dinlenmemiş: AKP'li düğününde dolarlar saçıldı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Dolarlarınızı bozdurun" demesiyle ilginç bir süreç başlamış; "Dolar bozdurana sulu yemek bedava", "Dolar bozdurana üniversiteden fahri doktora" gibi kampanyalar alıp yürümüştü. AKP'lilerin düğününde,...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Dolarlarınızı bozdurun" demesiyle ilginç bir süreç başlamış; "Dolar bozdurana sulu yemek bedava", "Dolar bozdurana üniversiteden fahri doktora" gibi kampanyalar alıp yürümüştü. AKP'lilerin düğününde, halay geçen Faruk Çelik dolar yağmuruna tutuldu.

Şanlıurfa'da, AKP Gençlik Kolları İl Başkanı Sedat Ertürk ile Songül Bucak'ın düğününde davetliler, halay çeken Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, AKP milletvekilleri ve belediye başkanlarına dolar atma yarışına girdi.

AKP Gençlik Kolları Başkanı Sedat Ertürk ile Suphi Bucak'ın kızı Songül Bucak, düzenlenen törenle evlendi. 'Renkli' görüntüler yaşandığı düğüne Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, AKP Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, AKP milletvekilleri Mahmut Kaçar, Mehmet Akyürek ve Kasım Gülpınar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, ilçe belediye başkanları ile çok sayıda davetli katıldı.

Çiftin nikah töreninin ardından Bakan Çelik, protokol üyeleriyle birlikte davul-zurna eşliğinde halay çekti. Çelik'in halaya kalkmasını gören salondaki davetliler bakana deste deste dolar atma yarışına girdi.

İşte o görüntüler:

">

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem