Ergin Ataman isyan etti: Keşke üç dört gün ara verilip final serisi öyle başlasaydı

Ergin Ataman isyan etti: Keşke üç dört gün ara verilip final serisi öyle başlasaydı

ING Basketbol Süper Ligi play-off final serisi ilk maçında Anadolu Efes, Fenerbahçe Beko'ya 85-76 yenildi. Maçın ardından Ergin Ataman isyan etti.

ING Basketbol Süper Ligi play-off final serisinin ilk maçında Anadolu Efes, Ülker Etkinlik ve Spor Salonu'nda Fenerbahçe Beko'ya 85-76 yenildi. Maçın ardından konuşan Ergin Ataman final serisinin erken başladığını ve yorgun olduklarını söyledi.

Tecrübeli çalıştırıcı, "Kolay değil, yorgunuz. Fiziksel olarak yorgunuz, mental olarak yorgunuz. Euroleague Final Four'unu bıraktık, çok zorlu yarı final serisinden çıktık. 2 gün sonra tekrar final başladı ve Micic'in sakatlığı... Fenerbahçe hak etti bugün. Biz iyi oynayamadık. 19 top kaybı yaptık. Oyunu organize etmekte zorluk çektik. Bu maç böyle oldu lakin seriyi bırakacağız anlamına gelmez. Perşembe günü seriyi eşitlemek için çaba sarf edeceğiz. Bu kadar sıkıştırılmış play-off'ta endişem mühim sakatlıklar oluşması. Keşke 3-4 gün ara verilip final serisi öyle başlasaydı. Yorgunuz çünkü." diye ifade etti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor