"Erken seçim yok diyor ama bakanlarını dahi sahaya saldı"

Anında Manşet programında 'erken seçim senaryolarını' masaya yatırdı. Mahir Polat'ın "Erken seçim yok diyor ama bakanlarını dahi sahaya saldı" manşet oldu.

Anında Manşet programında 'erken seçim senaryolarını' masaya yatırdı. Programda CHP İzmir Milletvekili Mahir Polat'ın "Erken seçim yok diyor ama bakanlarını dahi sahaya saldı" sözleri manşet oldu.

Erken seçim yok diyor ama bakanlarını dahi sahaya saldı... Tuncay MOLLAVEİSOĞLU’nun hazırlayıp sunduğu Anında Manşet programının konukları Eski Milletvekili Emin Şirin ve CHP İzmir Milletvekili Mahir Polat 'Erken seçim senaryolarını' masaya yatırdı.Deneyimli siyasetçi Emin Şirin Muhalefet partilerinin izlemesi gereken yollar aktarırken, Polat ise halkın inanışları ile oynayan AKP'nin tutumunu değerlendirdi. Anında Manşet programında 'erken seçim senaryolarını' masaya yatırdı. Programda CHP İzmir Milletvekili Mahir Polat'ın "Erken seçim yok diyor ama bakanlarını dahi sahaya saldı" manşet oldu.

Anında manşet:

[caption id="" align="alignnone" width="690"]Anında manşet Anında Manşet programında 'erken seçim senaryolarını' masaya yatırdı. Programda CHP İzmir Milletvekili Mahir Polat'ın "Erken seçim yok diyor ama bakanlarını dahi sahaya saldı" sözleri manşet oldu.[/caption]

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika