Erman Toroğlu: Çapkın olan erkek değil, kadındır

Erman Toroğlu: Çapkın olan erkek değil, kadındır

Kendisinden 34 yaş küçük avukatı Ezgi Yavuz ile evlenen eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu, önceki gün City's Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.

Snob Magazin'in haberine göre; FIFA kokartlı eski hakem Erman Toroğlu, geçtiğimiz şubat ayında kendisinden 34 yaş küçük avukatı Ezgi Yavuz ile evlendi.

Evlendikten sonra imajını değiştiren Toroğlu, küpe takmaya başladı. Bu konu hakkında konuşan Toroğlu, "Yaklaşık bir yıldır küpe takıyorum. İmajımı çok beğendim" dedi.

"ÇAPKIN OLAN KADINDIR"

Derya Tuna'nın "çapkın erkek" savunmasından sonra Erman Toroğlu da bu konuda Tuna'yı destekleyecek açıklamalarda bulundu. Ünlü yorumcu, "Kimin ne açıklama yaptığını bilmem. Çapkın erkek değil kadındır. Erkek kadına onu beğendiğini hissettirir ama kalemi kıracak olan kadındır. O yüzden çapkın olan erkek değil, kadındır. Kadın isterse olur." diye konuştu.  

"BOŞANDIKTAN SONRA EVLENMEYİ DÜŞÜNMÜYORDUM"

34 yaş küçük avukatı Ezgi Yavuz ile evlenen Toroğlu, özel hayatı hakkında da  açıklamalarda bulundu. Mutlu bir evliliği olduğunu söyleyen Erman Toroğlu, "Evliliğimiz çok iyi gidiyor. Boşandıktan sonra evlenmeyi hiç düşünmüyordum ama çok iyi anlaştığım eşim çıktı karşıma. Çünkü evlilik kolay değil. Öyle birisi çıkmasaydı evlenmezdim. Evliliği düşünmüyorum açıkçası." dedi.

Ünlü futbol yorumcusu "Çocuk düşünceniz var mı?" sorusuna ise "Valla bazı şeylerin önüne geçemezsiniz. Allah ne derse o olur. Mesela benim ilk evliliğimde beş tane düşük olmuştu. Sonra iki tane çocuğum oldu. 'Oynadım Oynattım Oynatalım' adlı kitabımı alırsanız hayatıma dair bir çok şeyi orada yazdım" cevabını verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin