Pucca'ya verilen hapis cezasına Pablo Escobar’ın oğlundan tepki!

Pucca'ya verilen hapis cezasına Pablo Escobar’ın oğlundan tepki!

Pablo Escobar hakkında attığı bir tweet sebebiyle uyuşturucuya özendirme suçundan 5 yıl 10 ay hapis cezası alan sosyal medya fenomeni Pucca'ya...

Pablo Escobar hakkında attığı bir tweet sebebiyle uyuşturucuya özendirme suçundan 5 yıl 10 ay hapis cezası alan sosyal medya fenomeni Pucca'ya bir destek de Pablo Escobar'ın oğlundan geldi.

Pablo Escobar'ın oğlu, babası hakkında attığı tweet nedeniyle uyuşturucuya özendirme suçundan 5 yıl 10 ay hapis cezası alan sosyal medya fenomeni Pucca'yı sosyal medya sayfasından takip etmeye başladı.

Kamuoyunda 'Pucca' olarak bilinen ve Pablo Escobar hakkında attığı bir tweet sebebiyle uyuşturucuya özendirme suçundan 5 yıl 10 ay hapis ve 66 bin 666 lira para cezasına çarptırılan Pınar Karagöz, dün Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, Escobar’ın oğlu Juan Pablo Escobar Henao'nun kendisini takip etmeye başladığını duyurdu.

Geçen hafta çektiği videoda gözyaşları içinde aldığı hapis cezasını açıklayan Pucca, Instagram’ın hikaye kısmında, şunları yazdı: “Escobar’ın oğlu beni takip etmeye başladı. Oha!”