Eşini bayıltana kadar döven erkek, görüntüler ortaya çıktı, gözaltına alındı

Eşini bayıltana kadar döven erkek, görüntüler ortaya çıktı,  gözaltına alındı

Bingöl'de evli olduğu görme engelli kadını bayıltana kadar darp eden Hasan E. isimli erkek, şiddet görüntülerinin sosyal medyada gündem olmasının ardından gözaltına alındı.

 

Bingöl'ün Karlıova ilçesine bağlı Gameşan köyünde yaşayan Hasan E. isimli erkek, evli olduğu görme engelli kadını bayıltana kadar dövdü. Çocukları tarafından çekilen şiddet görüntüleri sosyal medyada tepkiye neden oldu. Hasan E. çocuklarının gözleri önünde ve çığlıklarına aldırmadan eşini bayıltana kadar döverken, o anlar çocuklardan biri tarafından cep telefonu kamerası ile kayda alındı. Annelerinin bayıldığını gören çocuklardan birinin, babasına elindeki sopa ile karşılık vermesi de görüntülere yansıdı.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILINCA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Yıllarca sistematik olarak şiddet gören S.E.’nin 2 Ağustos'ta Hasan E. tarafından bayılana kadar şiddete maruz bırakılması, kızı tarafından kayıt altına alınıp sosyal medyada paylaşılınca soruşturma başlatıldı. Görüntülerde, yerde baygın halde görülen kadının, evli olduğu Hasan E.’nin fiziki şiddetine maruz kaldığı görülüyor. Görüntünün devamında şiddeti engellemeye çalışan 3 kız çocuğu da Hasan E.’nin şiddetine maruz bırakılıyor. Sosyal medyada gündem olan görüntüler üzerine Hasan E.’nin dün akşam jandarma tarafından gözaltına alındı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam