Eski AKParti'li Bakan Bayraktar'dan imalı gönderme: Kimi işaret ediyor?

Eski AKParti'li Bakan Bayraktar'dan imalı gönderme: Kimi işaret ediyor?

Eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar'dan sosyal medyada ilgi çeken bir paylaşım geldi. Bayraktar, "Abara dubara ile ve şebeklik yaparak yer tutanların sonu iyi olmaz." dedi.

Eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. AKP’li Erdoğan Bayraktar “Üretim boyutu olmayan, sorumluluktan kaçan, abara dubara ile ve şebeklik yaparak yer tutanların sonunun iyi olduğu hiç görülmemiştir. İşte, gerçek zavallılar bunlardır” mesajını yayımladı. İşte o mesaj:

AKP'YE GÖNDERME OLARAK YORUMLANDI

Bayraktar’ın bu paylaşımı “Ne demek istedi” sorusunu akıllara getirirken, tweet, AKP içerisindeki tartışmalara bir gönderme olarak yorumlandı. Bayraktar daha önceki paylaşımıyla da tartışma yaratmıştı. Bayraktar “Meyva ağacının dibinden çıkan yabani fidanlar aşı tutmadı. Budanan ana ağaç dal verip çiçek açabilirse, meyva verecek!” ifadelerini kullanmıştı.

İşte o mesaj:

YOLSUZLUK İDDİALARIYLA BAKANLIĞI BIRAKMIŞTI

Eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar, hakkındaki yolsuzluk iddialarının ardından bakanlığı bırakmıştı. Toplu Konut İdaresi (TOKİ) eski Başkanı da olan Bayraktar, AKP'den 24. Dönem Trabzon Milletvekiliydi.  

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika