Eski AKP’li vekilden şoke eden sözler… ‘Halkımızdan özür diliyorum’

Eski AKP’li vekilden şoke eden sözler… ‘Halkımızdan özür diliyorum’

AKP eski Milletvekili Selçuk Özdağ katıldığı televizyon programında, "Başkanlık sistemi ve o süreçte Erdoğan'a destek verdiğim için halktan özür diliyorum"

AKP eski Milletvekili Selçuk Özdağ katıldığı televizyon programında, "Başkanlık sistemi ve o süreçte Erdoğan'a destek verdiğim için halktan özür diliyorum" dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı olan Özdağ, Halk TV'de katıldığı programda "Başkanlık sistemi ve o süreçte Erdoğan'a destek verdiğim için halktan özür diliyorum" dedi.

Özdağ, daha önce de AKP'yi eleştirmiş ve “Birçok konuda yanlış gördüklerimizi dile getirdik. 2013'ten Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçen süre AK Parti açısından kötü bir yönetim dönemidir. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçiş sonrası çok kötü yönetim süreci yaşanıyor" ifadelerini kullanmıştı.

AKP’li başkandan ‘rüşvet’ iması: Bakan Ersoy’a ‘Yazıklar olsun’ deyip toplantıyı terk etti  

AKP’li Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un da katıldığı toplantıyı terk etti. Bakan Ersoy’un eski belediye başkanı döneminde bir işletmeciden 500 bin TL alındığını söylediğini anlatan Enver Aputkan rüşvet imasında bulunarak “Devlet Bakanı olarak bunu biliyor da üzerine gitmiyorsanız yazıklar olsun” dedim ve toplantıdan ayrıldım” diye açıklama yaptı.

AKP’li başkandan ‘rüşvet’ iması: Bakan Ersoy’a ‘Yazıklar olsun’ deyip toplantıyı terk etti

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika