Eski Cemaatçiden çarpıcı çıkış: Gülen infaz edilir

Eski Cemaatçiden çarpıcı çıkış: Gülen infaz edilir

Sabah gazetesine açıklamalarda bulunan eski Cemaatçi Latif Erdoğan, "ABD dışında her ülkede Gülen'in artık can güvenliği yoktur. Bence başka bir ülkeye gideceğine Türkiye'ye gelmesi daha güvenli onun için... Tekrar ediyorum....

Sabah gazetesine açıklamalarda bulunan eski Cemaatçi Latif Erdoğan, "ABD dışında her ülkede Gülen'in artık can güvenliği yoktur. Bence başka bir ülkeye gideceğine Türkiye'ye gelmesi daha güvenli onun için... Tekrar ediyorum. Gülen için artık 3 alternatif var. İade edilecek, sınırdışı edilecek ya da infaz edilecek" dedi.

Yeni Akit gazetesi yazarı ve Cemaat'in eski üyelerinden Latif Erdoğan, Sabah gazetesine Gülen'e ilişkin açıklamalarda bulundu.

Gülen'in Kanada'ya gideceği yönündeki soruyu yanıtlayan Erdoğan, "ABD dışında her ülkede Gülen'in artık can güvenliği yoktur. Bence başka bir ülkeye gideceğine Türkiye'ye gelmesi daha güvenli onun için. Hiç olmazsa bir cezaevi yüzü görür. Başka bir ülkede ne ile karşılaşacağını kimse bilemez. Tekrar ediyorum. Gülen için artık 3 alternatif var. İade edilecek, sınırdışı edilecek ya da infaz edilecek" ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika