Eski eşini dokuz yerinden bıçaklayan kişi 2 ayda tahliye edildi!

Eski eşini dokuz yerinden bıçaklayan kişi 2 ayda tahliye edildi!

Adana’da boşandığı kadını dokuz yerinden bıçaklayan Ufuk S. isimli erkek iki ay sonra tahliye edildi.

Adana’da boşandığı kadını dokuz yerinden bıçaklayan Ufuk S. isimli erkek iki ay sonra tahliye edildi.

Adana Yüreğir’de boşandığı eşi Lütfiye Emre’yi dokuz yerinden bıçaklayan Ufuk S., yalnızca iki ay tutuklu kaldı. Ufuk S.'nin tahliye edildiğini duyan Lütfiye Emre isyan etti.  Emre, “En ağır şekilde cezalandırılması için yardım istiyorum. Yoksa çocuğumu da beni de öldürecek. Şikayetimden vazgeçmem için üç kez cezaevinden haber göndererek, beni tehdit etti. Ama ben vazgeçmedim. Emine Bulut gibi Özgecan Aslan gibi olmak istemiyorum” dedi.

UYUŞTURUCU YÜZÜNDEN ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Boşanmanın ertesinde kalacak yeri olmadığı için Lütfiye Emre’nin yanında yaşayan Ufuk S., uyuşturucu almak için Emre’den para istedi. Parayı vermeyen Emre ile tartışan Ufuk S., eski eşini dokuz yerinden bıçaklayarak yaraladı. Ölümden dönen kadının şikayetçi olmasıyla Ufuk S. tutuklandı. Fakat 2 ay sonra adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

ÇOCUKLARI İSYAN ETTİ: ANNEMİN ÖLMESİ Mİ GEREKİYOR?

Lütfiye Emre'nin kızı Medine Uçak ise annesiyle birlikte 2 kardeşinin de yıllardır babalarından şiddet gördüğünü söyledi. Uçak, “Biz de evlatları olarak çok çektik babamızdan. Yıllarca çektik. Bir tartışmada pompalı tüfek çekti. Sürekli uyuşturucu istiyor. Dokuz yerinden bıçaklamış. Boğazına dayamış bıçağı, annem de tam elini koyunca elleri kesilmiş. Annemin kiracısı da korkudan evden ayrıldı, artık geliri de yok. Bu adamın ceza alması için bu kadının ölmesi mi gerekiyor? Biz bu adamın ceza almasını istiyoruz. Bize de zararı olacak, biliyoruz” dedi.