Eski Fenerbahçeli futbolcunun öldürüldüğü anlara ait görüntüler ortaya çıktı

Eski Fenerbahçeli futbolcunun öldürüldüğü anlara ait görüntüler ortaya çıktı

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu İngiliz Dalian Atkinson, İngiltere'de polis tarafından öldürüldü. DHA Atkinson'ın şok tabancasıyla öldürülmesine ait olduğunu iddia ettiği yeni görüntüler yayımladı.Sarı-lacivertli kulüpten...

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu İngiliz Dalian Atkinson, İngiltere'de polis tarafından öldürüldü. DHA Atkinson'ın şok tabancasıyla öldürülmesine ait olduğunu iddia ettiği yeni görüntüler yayımladı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, eski futbolcuları Atkinson'ın hayatını kaybettiği belirtilerek, şu ifadeler kullanıldı:

"Fenerbahçe'mizde de bir dönem forma giyen İngiliz futbolcu Dalian Atkinson'ın, İngiltere'de polisle girdiği bir münakaşa neticesinde, elektrikli şok aletiyle yaşamını yitirdiğini büyük bir üzüntüyle öğrendik. Fenerbahçe forması giydiği yıllarda (1995-1996 sezonu) bir lig maçında Galatasaray'a 3 gol birden atmasıyla hafızalarımıza kazınan Dalian Atkinson'a tanrıdan rahmet, ailesi, yakınları ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz."

ŞOK TABANCASI ÖLDÜRDÜ

Öte yandan Atkinson'ın ölüm anına ait olduğu belirtilen görüntüler yayımlandı. Şok tabancasıyla vurulması sonucunda öldürülen oyuncunun görüntülerde vurulduktan sonra hareketsiz bir şekilde yerde yattığı görülüyor.

İşte o görüntüler:

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor