Eskişehir’de bir aile katliamına eski ortak sebep oldu

Eskişehir’de bir aile katliamına  eski ortak sebep oldu

Eskişehir’de ortağı dahil olmak üzere eşini ve oğlunu katleden sanık Mehmet Şerif B. olduğu tespit edildi.

Eskişehir' de yaşayan İlkay- Emel Tokkal çifti ile 4 yaşındaki oğulları Ali Doruk' un evlerinde bıçaklanarak öldürülmesine sebep olan kişi Mehmet Şerif B. olduğu tespit edildi.

İlkay ve Emel Tokkal çifti ile 4 yaşındaki çocukları Doruk'un cansız bedenlerinin bulunmasına ilişkin soruşturma kapsamında 13 şüpheliden 9'u adliyeye sevk edildi.Zanlılar arasında İlkay Tokkal'ın ilk eşinden olan oğlunun da bulunduğu 4 şüpheli, ifadeleri alınarak serbest bırakıldı. Odun pazarı ilçesi Deliklitaş Mahallesi'ndeki apartmanın 5'inci katında 16 Şubat'ta İlkay (42) ve Emel Tokkal (41) çifti ile çocukları Doruk'un cansız bedenleri bulunmuştu. İlkay Tokkal cep telefonu tamiri ve satışı yapmaktaydı. Katil zanlısı olduğu iddia edilen eski ortağı Mehmet Şerif B. (33) ve bu kişinin eşinin de aralarında bulunduğu diğer 9 zanlı ise adliyeye sevk edildi.

 Bıçaklanarak yaşamlarını yitiren  aile üyelerinin ölümüyle ilgili soruşturmayı yürüten Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesince özel ekipler oluşturulmuştu. Yapılan incelemeler sonucunda çevredeki güvenlik kameralarının kayıtlarını inceleyen ekipler, ailenin yakınları ve komşularının ifadelerine başvurarak, 13 şüpheliyi gözaltına almıştı.

Kaynak:Haber Kaynağı

3. Sayfa