Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 4 veda üst üste geldi! Finale giderken yaşanan ayrılıklar beyinlerin yanmasına neden oldu! "Bu kadarı da fazla!"

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da 4 veda birden yaşandı. Yaprak dökümü iliklerine kadar yaşayan dizinin sezon finaline ise kısa bir süre kaldı.

Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi birbirinden başarılı isimlerin başrolünde yer aldığı dizi, başladığı günden beri dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Sevilerek izlenen dizinin son bölümü ise dün akşam yayınlandı. Masumlar apartmanı dizisiyle reytinglerde yarışa giren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, o ismin diziden ayrılmasıyla birlikte ilk sıraya oturdu.

Geçtiğimi bölümlerde diziye acı bir şekilde veda eden bir isim ise Sanem Çelik olmuştu. Ceylan karakteriyle ekranlara gelen sevilen oyuncu, başarılı bir şekilde dizi hayatı boyunca oyunculuk kariyerini hayranlarına göstermişti. Diziden ayrılan bir diğer isim ise...

tipi-savasozdemir-y192a.jpg

Savaş Özdemir’in canlandırdığı Tipi karakteri sosyal medyaya damgasını vurarak ekranlara veda etti. Sevilen oyuncunun vedası kısa sürede Twitter'da TT oldu. 14 binden fazla tweet alan Tipi karakterine hayranları acı dolu mesajlarını iletti. "Yüreğimiz yandı Tipi... Elveda" yorumları peş peşe geldi.

tipi-savasozdemir-y192.jpg

7. sezonu için yeni karakterlerle anlaşma yapacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi 6. sezonu iddialı isimlerin ayrılmasıyla birlikte kapatacak. Mayıs ayının ortasında final yapacağı düşünülen başarılı yapımın tekrardan ekranlara Eylül ayı gibi gelmesi tahmin ediliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv