Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeniden Ekranlarda! Sevilen Dizi İzleyenleri ile Buluşuyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeniden Ekranlarda! Sevilen Dizi İzleyenleri ile Buluşuyor

Uzun zamandır ekranlardan uzak kalan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni fragmanı ile yeniden sevenleri ille buluşuyor. Dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar..

Uzun süredir heyecanlı final yaparak ekranlara bir süre ara veren dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. İlyas'ın hedefinde bu defa herkes var. Yayınlanan son bölümde Alparslan saldırıya uğramış ve hayatı tehlikeye girmişti. Bu bölümde sağ kalıp kalmayacağı merak ediliyor.

ATV 5 ocak 2021 yayın akışında Eşkıya neden yok? EDHO 179. bölüm hangi tarihte yayınlanacak?

Heyecanlı gelişmelerin olacağı yeni bölüm fragmanında yeni oyuncularda dikkat çekecek. Kadroya Pelin Akil'in katıldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 166. bölüm fragmanı yayınlanarak izleyicine merhaba diyecek olan dizide Hızır Çakırbeyli de çatışmaya girerek merakla dolu sahnelerin yer almasını sağladı.    

Koronovirüs Nedeni İle Ara Verilmişti

Önceki dönemde erken sezon finali yapan dizi korona virüs sebebiyle erkenden sezon finali yapmıştı. Dizinin geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlandı ve yeni bölüm müjdesini nihayet verdi. İzleyicinin merakla beklediği dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezon bölümü ATV ekranlarında yayınlanarak izleyiciye yeni sezon fragmanı sunuldu.

Yeni Sezonda Neler Olacak?

Resmi İnstagram sayfası olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümlerle ilgili oyuncularının videolarını paylaştı Net tarihin belli olmadığı dizinin yakında başlayacağı konusunda oyuncular müjdeyi verdiler. Başrollerde Oktay Kaynarcanın oynadığı dizide Kaynarcalının İnstagram hesabından not olarak Az kaldı notu yazdığı görüldü.  

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölüm izle! EDHO son bölüm tamamı tek parça halinde izle - Medya Haberleri

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Hain planlar yapan Feyyaz nihayet işlediği planların sonuçlarını almaya başlamıştır. Sırada hakimiyet elinde olan Alparslan ve Hızır'ı öldürmek ve üyelerin hepsini yok etme planıdır. Suikast düzenleyen Feyyaz tüm üyeleri yemekte toplayarak hepsinin işini bitirme planını uygulamak istese de bu defa düşündüğü plan işe yaramaz. Dostundan ihanet gören İlyas artık karşı tarafa daha sert olacak ve eskisi gibi güvenmeyecektir. Kimsenin artık dostu olmadığını düşünen İlyas artık daha temkinlidir.

Taraf seçmek zorunda kalan Ömer artık tek değildir. Kardeş bildiği Haşmet ve Tipinin ihanetinden sonra Emine de evini rest çekerek terk eder. Kardeşi ve eşinin arkasını döndüğü Haşmet Behzatı da kaybedeceği korkusu yaşayacak. Ayrılıklara dayanamayan kişinin amacı sadece sevdiklerini tutacak olan Hızır’dır. Olayların nasıl gelişeceği 166. bölümde ilerleyen bölümlerde belli olacak. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem