Esra Erol'da ahlaksız teklif stüdyoyu karıştırdı

Esra Erol'da ahlaksız teklif stüdyoyu karıştırdı

Esra Erol programında her geçen gün yeni bir skandal ile gündemi sarsıyor. Ancak son yaşanan korkunç olayda herkesin tüyleri diken diken oldu.

Gündemden hiç eksik olmayan Esra Erol’da programında yaşanan son olay seyircinin adeta kanını dondurdu. İzleyenleri sessizlik içinde bırakan bu olayın detayları açığa çıktıkça herkesin yuhaladığı bir olaya dönüştü. Tepkiler birbiri ardına gelirken stüdyoda yapılan bir itiraf ortalığa buz kestirdi.

ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programında kaydedilen son gelişmeler izleyicileri derinden etkiledi. Programa katılan Mehmet Bey ve Ebru Hanım arasındaki bu tartışmadan açığa çıkan gerçekler ise resmen şok etti. Flaş olayların yaşandığı Esra Erol programı ile çözülen bu skandal olayda öyle bir teklif yer alıyordu ki stüdyoda sert rüzgarlar estirdi.

Mehmet Bey 535 bin lirasını alarak kendisini dolandırdığını iddia ettiği Ebru Hanım ile programda yüz yüze geldi. Ebru Hanım bu parayı aldığını inkar etmeden açıkça dile getirdi. Ancak 535 bin lirayı neden aldığını açıklayınca stüdyoda tansiyonlar arttı. Seyircilerin sert tepkisi ile karşılaşan bu teklif karşısında Esra Erol sesini yükseltti.

Ebru Hanım, Mehmet Beyin 535 bin lirasını aldığını kabul ederek, Mehmet Beyin bir teklif karşısında bu parayı kendisine verdiğini açıkladı. O teklifin ne olduğunu açıklamasıyla daha da gerilen programda korkunç teklif izleyenlerde çarpıcı bir etki bıraktı. Mehmet Bey, Ebru Hanımın birçok erkekten aynı şekilde para dolandırdığını iddia etti. Ebru hanım ise bu parayı ahlaksız bir teklif karşılığında aldığını dile getirince olay hiç beklenmedik bir yere doğru evirildi.

Ebru Hanımın “Ahlaksız teklifte bulundular. Karşılığında ben de parayı ihtiyacım olduğu için ve ailem zor durumda olduğumu bilmediği için kabul ettim” sözleri dikkatleri üzerine çekerken teklifin ne olduğu ise herkesi meraklandırdı. Genç kadın “Yayında bunu söylemeyecektim aslında, tecavüz olduğu için” parayı aldım sözleri stüdyoda sert tepkilere neden oldu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv