Esra Erol'da bir aile kahrolup gitti! Baba canlı yayında stüdyoyu inim inim inletti! 11 ve 13 yaşındaki çocuklar...

Esra Erol'da bir aile kahrolup gitti! Baba canlı yayında stüdyoyu inim inim inletti! 11 ve 13 yaşındaki çocuklar...

ATV ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Esra Erol'da yaşanılanlar seyirciyi ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Canlı yayına eşinin başka adamla kaçtığını iddia ederek katılan Yaşar Bey tüm dikkatleri üzerine çekti.

Eşinin başka bir adama kaçtığını gözleri dolarak anlatan Yaşar Bey'in açıklamaları sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Esra Erol bile açıklamalar karşısında ne diyeceğini bilemez hale geldi. Bunun üzerine iddiaların odağındaki Ayşe Hanım stüdyoya davet edildi, olanlar oldu. İşte tüm detaylar...

Canlı yayına katılan Ayşe Hanım ise eşinin kendisinden şüphelendiğini bu yüzden başka adamla kaçtığını dile getirdi. Stüdyoda gergin anlar yaşanırken canlı yayına Yaşar Bey'in annesi bağladı ve çocukları hakkında konuştu.

0x0-1619858873221.jpg (730×410)

Yaşar Bey'in annesi olan isim canlı yayında ise "Gelinim hepsini yalan söylüyor. Ayşe temizlik yaparken çocuğunun kulağını çekmiş. "Ne oldu?" dedim. "Kulağımı çekti" dedi" sözlerini dile getirdi. Gelin Ayşe ise "Onlar çocuk oyun oynuyorlar" deyince stüdyoda gergin anlar yaşandı.

0x0-1619858877016.jpg (730×410)

Canlı yayına bağlanan babaanne çocuklar hakkında; "Yemeden içmeden kesildiler. Konuşmuyorlar. Çocuklar çok perişan. Çocuklar çok kötü oldu. Kızı ağladı. 'Bugün doğum günüm, annem aramadı?' dedi. Neden aramıyor akşama kadar annemi bekledim dedi. Servisten çıksın. Akşam yemeğini ben yaparım dedi" sözlerini dile getirdi. Annenin sözleri ise seyirciyi çileden çıkardı.

0x0-1619858872681.jpg (730×410)

Canlı yayına bağlanan babaannenin ardından Ayşe Hanım ise "Esra Hanım ben buraya herkesin içinde rezil olmaya gelmedim lütfen. Bunların hepsi bahane. Ben çocuklarımla bağlantı kuracağım. Görüşeceğim, konuşacağım onlarla." sözlerini dile getirdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv