Esra Erol’da kadın şiddeti! Durum düşünülenin tam tersi! Müşteri temsilcilerini arayıp asılıyordu, karısı öyle bir şey yapmış ki... "Karımdan dayak yemekten bıktım!"

Esra Erol’da kadın şiddeti! Durum düşünülenin tam tersi! Müşteri temsilcilerini arayıp asılıyordu, karısı öyle bir şey yapmış ki... "Karımdan dayak yemekten bıktım!"

Esra Erol programında şok sözler ülke gündemine yerleşti. Canlı yayında söylenen o ifadeler Esra Erol programında resmen depreme yol açtı. Duyanların inanmakta güçlük çektiği gerçekleri tek tek açıklayan adam, gündeme bomba gibi bir giriş yaptı.

En sevilen sabah programlarından olan Esra Erol reyting tablolarında da adından sıkça söz ettiriyor. Her yeni bölümde bazen şaşırtıcı gerçeklerle bazen de gizemli sırlarla gündemi sarsan Esra Erol programı bu kez televizyon tarihinde az rastlanır bir konuya imza attı. En çok izlenen yapımlar arasında yer alan Esra Erol bu kez skandal bir olay ile herkesi hayretler içinde bıraktı.

Ülkeye damgasını vuran “Yufkacı Muammer” olarak bilinen olayda bu defa hiç beklenmedik bir detay ortaya çıktı. Canlı yayında yapılan açıklamalar başta Esra Erol olma üzere stüdyodaki ve ekran başındaki izleyicilere karmakarışık duygular yaşattı.

gfghjhjggh.jpg

Esra Erol’da programına katılan Gülhan Hanım ve resmi nikahlı eşi olan Muammer Bey çok çarpıcı ifadelerle canlı yayında deprem yaşattılar. Muammer Bey öyle itiraflarda bulundu ki yer yer yerinden oynadı. Esra Erol canlı yayınında gerçekleşen bu yüzleşme ile ülke gündemine iz bırakan Muammer Bey’in söyledikleri hafızalardan kolay kolay silinmeyecek.

hjgjguhjuju.jpg

Esra Erol’da canlı yayında göz yaşlarına hakim olamayan Muammer Bey, inanması güç açıklamaları ile sosyal medyada ve gündemde tepeye yerleşti. Hamide Duman ve aynı ismi taşıyan eltisi yufkacı Muammer Beye kaçtıkları olayla başlayan skandal hikayede bu sefer çok daha radikal bir gelişme yaşandı. Muammer Bey’in yüzleşme esnasında "Esra hanım, ben özür dilerim yaptıklarım için. Onu da affediyorum." Kullandığı sözleri herkesi derin bir sessizlik içinde bıraktı.

'Ben ayrılmak istemiyorum'

Bu sözler üzerine Gülhan hanımın cevabı ise "Yalan. Ben ayrılmak istemiyorum Esra Hanım, dinlemek istemiyorum. Siz bunu (Muammer Bey) beni gönderdikten sonra rahat bir şekilde dinlersiniz." İfadelerini kullanması herkeste vurucu bir etki yarattı. Muammer Beyin "Karımdan dayak yemekten bıktım" sözleri ise gündeme bomba gibi düştü.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv