Esra Erol'da yine bir şok! Esra Erol bile ne yapacağını şaşırdı

Esra Erol'da yine bir şok! Esra Erol bile ne yapacağını şaşırdı

Esra Erol'da bugün yayınlanan yeni bölümüyle işlenen konu herkesi şoke etti. 1 hafta önce evden kaçan eş, çocuklarını uyutup evdeki değerli eşyaları alıp kayıplara karıştı.

Esra Erol programına Mersin’den katılan Süleyman K, eşi Nejla K’nin 21 Ocak Perşembe günü sabah saatlerinde çocukları uyurken evden ayrıldığını dile getirdi. Evden çıkarken eşi Nejla’nın 68.000 TL değerinde olan 126 gram altın ve 55.000 TL nakit parayı aldığını belirten Süleyman Bey, eşinin kendisine kahvaltı hazırladığını ve sonrasında kaçtığını söyledi.

2 çocuğunu evde bırakarak Vedat Ö’ye kaçtığı söylenen Nejla Hanım, stüdyoda gergin anlar yaşanmasına neden oldu. Süleyman Bey’in annesi Nurcan Hanım, “Beni o gün hastaneye götürecekti. Aradı kuaföre gideceğim saçımı falan kestireceğim öğleden sonra buluşalım dedi bana. Bekledim aradım onu telefonu bir çekti bir çekmedi. Bana geri döndü bu seferde çalışmaya gittiğini söyledi. Akşam aradım oğlumu Nejla eve gelmemiş!” sözlerini dile getirdi.

15 yıldır evli olan Nejla ve Süleyman çiftinin 14 ve 9 yaşında iki çocuğu olduğunu söyledi. Süleyman Bey eşinin akşam saatlerinde mesaj attığını belirterek, “Ben gidiyorum, ayrılmak istiyorum. Çocuklar sana emanet!” sözlerini dile getirdiğini söyledi. Eşinin Vedat Özkan adında bir adama kaçtığını söyleyen Süleyman Bey kaçtığı adamla beraber ev tuttuğunu ifade etti.

Nejla Hanım çok pişman olduğunu dile getirdi.

Esra Erol’da gündeme gelen ve çocuklarını evde bırakarak Vedat Özkan’a kaçan Nejla’nın kuzeni Emine Hanım, “Ben Nejla’yla dün görüştüm. Çocuklarını çok özlediğini ve pişman olduğunu söyledi bana. Ben onun isteyerek kaçtığını düşünmüyorum sanki bir zorlama var gibi!” sözlerini dile getirdi. Süleyman Bey ise Nejla’nın çocuklara çok düşkün olduğunu ifade etti.

Süleyman Bey Nejla’dan ayrılmak istediğini söyledi!

Esra Erol’da eşine çağrıda bulunan Süleyman Bey, “Affetmek için çağırmıyorum onu. Gelsin milletin huzuruna ayrılalım ve bir an önce boşanalım. Parasını versin sonrada nereye giderse gitsin!” sözlerini dile getirdi. Bunun yanı sıra canlı yayına bağlanan ismini vermek istemeyen bir kullanıcı, “Nejla’nın tek pişmanlığı çocukları. Süleyman’ı 15 yıldır hiç sevememiş. Süleyman’a birkaç kere ayrılmak istediğini söylemiş ama o kabul etmemiş!” ifadelerine yer verdi. Süleyman Bey ise böyle bir durumun yaşanmadığını belirtti.

Medya