Esra Erol: Sistematik bir şekilde şahsıma bir saldırı yapıldı

Çocuğun babası komşusu çıkınca sevinç gösterisi yapan Esra Karakuş olayı sosyal medyada büyük tepkiye yol açtı. Esra Erol, sosyal medyada gündem olan olayla ilgili ''Sistematik bir şekilde şahsıma bir saldırı yapıldı'' dedi.

Esra Erol'da bu yıl 4. sezonuyla yandaş ATV ekranlarında program sunuyor. Ancak bir kaç gündür programda ekranlara yanısyan çarpık ilişkiler çok konuşuldu.

Esra Erol'un canlı yayında açıkladığı DNA testine göre komşusundan çocuğu olduğu ortaya çıkan evli kadının hikayesi sosyal medyada tepkiye yol açtı.

RTÜK SADECE TAKİP ETTİĞİNİ DUYURDU

Tepkiler üzerine RTÜK açıklama yaparak Esra Erol'da yaşananları takip ettiklerini duyurdu. Bunlar olurken tartışmaların odağındaki isim Esra Erol canlı yayında olan bitene tepki gösterdi. Esra Erol, sosyal medyada gündem olan olayla ilgili ''Sistematik bir şekilde şahsıma bir saldırı yapıldı'' dedi. Esra Erol, kendisine ve 4. sezonda ekranda olan programına haksızlık yapıldığını, bazı çevrelerin kendisi üzerinden farklı hedefleri olduğunu, 3 saniyelik görüntüyle yargılanmayı hak etmediğini söyledi. 

Yaşam